Wpis z mikrobloga

@like_a_sailor: Nie za bardzo sie na tym znam, dopiero zaczynam więc proszę o dystans i traktowanie to jako zabawy. Wolałabym o zadawanie pytań bo inaczej odpowiedz bedzie ogólnikowa gdyż nie wiem do czego sie odnosze. Wiec w Twojej sytuacji pisze to co karty po prostu pokazały, sama to dopasuj do swoich myśli. Twoje życie i sytuacja, o którą Ci chodzi niby jest ok, nic nie zapowiada złych zmian jednak to tkwienie
@jilted: Zaznaczam, ze to zabawa i proszę o dystans. Jesteś samotny, zdystansowany i inteligentny. Taki trochę mędrzec na uboczu. Karty pokazują, ze jakaś pewna siebie kobieta ma na ciebie wpływ, kobieta raczej nie w stylu towarzyszki życia a bardziej towarzyszka zabawy, krótkiej zabawy. Ty podobnie jak poprzedniczka również po prostu czekasz na rozwiązanie sytuacji. Aż samo sie jakoś potoczy. W kwestii tego co dzieje się do tej pory pozwól że posłużę
@animiesiewaz: Jesteś kobietą pod osłoną lodu, to znaczy że z zewnątrz statyczna, ale wewnątrz to już jednak wulkan emocji. Przejawia się w Tobie pewien artyzm, z zewnątrz, dla innych jesteś raczej uśmiechnięta, zadowolona z życia i inni również odpowiadają Ci tym samym. Tak Cię widzą i z kart wynika, ze w towarzystwie innych osób zdajesz się być osobą korzystającą z życia. Jednak...karty pokazują, ze gdzieś tam na horyzoncie czeka smutek/depresja. Karty
@Perkotka: zamawiam u ciebie prywatne sesje ;D trochę mnie to przeraża ile zdołałaś celnie określić. Jedyne do czego mam wątpliwości to kwestie uczuciowe, bo jestem w szczęśliwym związku już ponad rok, ale może muszę pogadać z chłopakiem..? ;) jestem pod wrażeniem! Dziękuję bardzo!
@dzieju41: Jakiś taki bardzo zaparty w swoim buntownik jest z Ciebie. Karty ukazują jakieś frustracje. Jakieś dynamiczne zmiany w życiu sie szykują. Raczej towarzyskie albo po prostu środowiskowe, będziesz bardziej zauważalny w otoczeniu. Brak w Tobie bujania w obłokach, raczej twardo stąpasz po ziemi, liczy sie to co materialne i raczej to właśnie osiągniesz, całe Twoje życie skupia się wokół materii. Jasno określasz cele i jasno do nich będziesz dążyć co