Wpis z mikrobloga

Godzinę temu uruchomiłem obie na maxa, dam znać, która pierwsza zgaśnie.


@widmo82: Zrób jeszcze drugi test z naładowanymi na maksa i zamienionymi akumulatorami, aby mieć pewność, że to zależy od latarki, a nie ogniwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salvador5000: osobiscie wolę zimniejszą barwę do prac na zewnątrz jak i jazdy na rowerze, oczywiscie bez przesady, ale taka barwa a Convoy'a jest OK. Cieplejsza barwa tylko do pracy z bliska a szczególnie w małych zamkniętych przestrzeniach
po kij ten świecący pierścień?


@srogie_ciasteczko: przydaje się np. jak rzucisz latarkę gdzieś w namiocie a potem jednak byś chciał jeszcze raz odpalić, łatwiej znaleźć. Albo jak ci spadnie w ciemnym lesie na ziemię, ten pierścień dość długo świeci jak na fluorescencyjne gówienko
via Android
  • 0
@srogie_ciasteczko utorch po 4h nadal świecil, już na niższym trybie (środkowym) ale świecil w przeciwieństwie do mrygajacego convoya. Nie wiem po jakim czasie spadł o jeden tryb bo usnalem i przebudzilem się w sumie po 4h od włączenia. Convoy właśnie irytuje że mryga i wg mnie im bardziej trzęsie nim na kierownicy tym częściej mryga mimo że Aku sprawny. W teście była nówka