Wpis z mikrobloga

Mój stary jest #!$%@? mistrzem xDDDD

Kupił rok temu trefny samochód. #!$%@? zamiast dokładnie sprawdzić czy wszystko z nim ok, to on wziął go bo mu się spieszyło. I #!$%@?, okazało się, że to rzęch i powypadkowy. Mój stary założył sprawę facetowi, od którego kupił. Dzisiaj zapadł wyrok...

WYGRAŁ TĄ SPRAWĘ XDDDD Pewnie tylko dlatego, że facet w ogóle się nie wstawił. 7,5k + 1800 dla adwokata gość musi spłacać, mimo, że jak by się na tą sprawę wstawił, to pewnie mój stary by się obsrał z braku argumentów. Gdzie dwie ameby się biją, tam jedna korzysta xDDD Dzisiaj wielkie święto, stary już poszedł po kapuche na bigos do piwnicy.
#sady #prawo #motoryzacja
  • 73
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: jeżeli sprzedawca podał mu informacje, które wskazywały, że to nie jest rzęch i jest bezwypadkowy, to samochód powinien taki być, więc twój stary wygrałby nawet gdyby tamten stawił się na rozprawie, jeśli sprzedawca jest kumaty to nie będzie się odwoływał już, bo to wygeneruje mu większe straty (koszta prawnika twojego ojca wzrosną)
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: napisanie raz "wstawił" to pomyłka, dwa razy to gwałt na języku, nie czujesz że to nie pasuje?
A co do sprawy jakbyś mógł napisz czy ten zakup był od handlarza czy od osoby prywatnej, myślę że to istotne i mogłoby zainteresować innych, wyrok dość ważny dla wielu pospolitych zjadaczy chleba
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Możesz mu powiedzieć że to wyrok zaoczny, typ pewnie sobie radośnie nie mieszka tam gdzie wskazał w umowie, jak przyjdzie do egzekucji to złoży wniosek o przywrócenie terminu na sprzeciw no i na rozprawie to przewalisz :v
  • Odpowiedz