Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czy tylko niskie kobiety mają potrzebę posiadania wysokiego faceta?
Czytam wpisy i skriny na mirko o wzroście i wymaganiach kobiet (bajty czy nie bajty to juz swoją drogą) i większość lasek zgłaszających pretensje co do wzrostu chłopaków ma 150-160 wzrostu xD większość facetów natomiast 180-190. Rozumiem, ze facet musi mieć co najmniej 2 metry, żeby różowa mogła spełniać swoje karle marzenia XD
#gownowpis #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 28
@bohomazy: Prawdę powiedziawszy poza internetem nie spotkałam się nigdy z takimi wymaganiami odnośnie mężczyzn. Prawdopodobnie istnieją kobiety, które odtrącają z automatu tych średniego wzrostu, ale cóż, to tylko świadczy o ich płytkości i tyle. Lubię sobie myśleć, że jak tak odsiewają to zostawiają w spokoju fajnych mężczyzn do wzięcia dla tych normalniejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bohomazy: z tym się akurat nie zgodzę, bo chyba pomyliłaś moje wypowiedzi

No ale wracając do postu to mogę powiedzieć, ze są płytkie baby, które zwracają uwage tylko na wzrost, ale nie w takim stężeniu jak się przedstawia na wypoku. Trochę przerysowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzerwonaPorzeczka:

@bohomazy: No jak wierzysz we wszystko co jest na mirko to współczuje

@bohomazy: ja nie jestem niemiła xD po prostu nie wierz we wszystko, co postuje mirko

@CzerwonaPorzeczka: jeśli nie umiesz czytać to współczuję (ja nie jestem niemiła xD po prostu czytaj to co pisze op a potem komentuj XD)

Podmienilam tylko słowa, meh


To akurat prawda, co piszesz poniżej
@bohomazy: Bo na żywo laski głośno o tym nie mówią, bo też temat upodobań to nie jest temat pogody, o któym mówi się co chwilę, to podejście wielu lasek wychodzi dopiero w internetach. Anonimowo to odważniejsze, można komuś z bomby powiedzieć by spadał, bo jest niski, na żywo nie każda jest taka bezczelna, jakieś tam hamulce są, to raz.

Dwa, opinie na mirko są często nawiązaniem do tego co się dzieje