Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni ciągle ogrywam #forzahorizon4 i mam kurde pewne problemy.
Ma ktoś też wrażenie, że grafika wygląda czasem wręcz śmiesznie? Mam tu na myśli głównie tragicznie renderowane liście na drzewach. Na Xbox One gra wygląda stokroć lepiej mimo, że mam mocny sprzęt PC.
Po drugie już trzy razy wywaliło mi grę przy zmianie samochodu- ma tu ktoś też podobny problem?

#forza
  • 14
@cl_master: też mam to samo podczas przygód, liczba graczy która zaakceptowała 11/12 i tak w kółko jednej osoby brakuje do rozpoczęcia przygody, #!$%@? matchmaking jest chyba bo przy takiej liczbie graczy czekać na przygodę 30 minut to przegięcie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cl_master: pvp jest zbugowane. Szukanie przygody druzynowej i rankingowej graniczy z cudem. Miejmy nadzieje ze M$ to poprawi w najblizszej aktualizacji.

Co do renderowania to nie odczulem zadnych spadkow jakosci, kwestia ustawien, u mnie wszystko na maxa (i5 8600k, 16gb ram i gtx1080). Obstawialbym raczej brak zasobow w Twoim Pc. Wylaczanie sie gry tezjest problemem, chociaz ja tylko raz doswiadczylem tego gdy uruchomilem gre majac wlaczony MSI Afterburner.