Wpis z mikrobloga

#mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Magnetyczny kabel USB FONKEN
Zamówiony: 8.09
Odebrany: 10.10
Przesyłka nierejestrowana
Link: http://bit.ly/kabel_magnetyczny
Cena: 3.66$

Na początku roku szkolnego, do pracy przyszła moja wspomagająca, zajarana 'ale mam fajny kabelek, pacz!". Mega spodobała mi się opcja tego, że nie muszę trafiać w dziurkę (:D), więc i ja się zajarałam. :D
W aukcji są do wyboru dwie długości: 1m i 2m, ja wzięłam 2m. ;) Krótsze są tańsze. Dostępne są też różne kolory.
W zestawie jest kabel zakończony z jednej strony wejściem USB,z drugiej ma końcówkę dopasowaną do "pipka". Pipek można wybrać do dwóch typów slotów: micro USB lub USB c.

"Pipek" na stałe wkładamy w telefon - ani mi, ani wspomagającej jeszcze nie udało się go zgubić, dobrze się trzyma. Gdy chcemy naładować telefon przykładamy tę końcówkę od kabla do pipka, łączy się z pipkiem za pomocą magnesów. Zresztą widać na filmiku. :)
Gdy kabel jest podłączony do źródła prądu świeci się na nim zielona dioda, łatwiej go znaleźć po ciemku. ;)
Kabel lepiej odłączyć "przełamując" niż ciągnąc - gdy się ciągnie wyciąga się razem z pipkiem z gniazda telefonu. Dla jednych to plus, dla innych minus.
Ja jestem zadowolona, mały gadżet ułatwiający życie, a dodatkowo dla mnie plus, bo nie wyrabia mi się gniazdo w telefonie, co kiedyś mi się zdarzyło. :P Nie zauważyłam wpływu na ładowanie telefonu, ale nie mam też opcji szybkiego ładowania.

biuna - #mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Magnetycz...

źródło: comment_7fVWLgJKNmwF8R77Rj1ETJrQMFY1EmB3.jpg

Pobierz
  • 6
@biuna: Ja jak kupiłem dwa różne kable od dwóch różnych chińczyków, to oba się popsuły po jakimś miesiącu ( ͡ ͜ʖ ͡) Już nawet podejrzewałem, że to gniazdo w padzie od XBOXa ONE się #!$%@?ło, bo jak to dwa kable padły w tym samym czasie? :D Więc zobaczymy ile Ci podziała...
@biuna mój na początku też się nie grzał bądź nie przeszło mi to przez głowę ale któregoś dnia złapałem jakoś dziwnie za kabel i to miejsce na styku kabla i tej końcówki mnie uparzylo (u mnie w srodku to był magnes i takie jak by równo odcięte kabelki przechodziły przez niego i dotykaly się z identycznymi końcówkami a kablu) to działało na zasadzie styku i tam przepływa prąd awiec się grzeje.. poprostu