Wpis z mikrobloga

Już #!$%@? kompletnie nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Biegałem, wyszedłem do ludzi, oddychałem przez nos całe życie, nie wyglądam jak gówno, mam 190+ a i tak tutaj z wami siedzę (°° łączą nas trudne przeżycia, ale według was i waszych mądrości powinienem być zdrowy, a tak nie jest. Już od prawie dwóch lat przeglądam wykop, fora o depresji etc i nie mogę znaleźć rozwiązania. Dodaje gówniane wpisy i próbuję rozmawiać z co niektórymi, bo liczę na to że uda mi się w końcu znaleźć jakieś rozwiązanie, wskazówkę chociaż co powinienem zrobić. Liczę na to że zobaczę, przeczytam coś dzięki czemu mnie olśni i będę wiedział co muszę zrobić by z tego gówna wyjść. By zacząć czuć przyjemność z życia. By w końcu nie czuć jak śmieć. By w końcu nie myśleć o tej linie schowanej za szafą.

Niestety... Nic takiego nie znalazłem. Terapia też mi nie pomogła, a im dłużej tu siedzę tym bardziej mi się wydaje, że nie ma ratunku ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ludzie, którzy z tego ,,wyszli" są dla mnie bstrakcją, bo mam wrażenie że nigdy nawet nie ,,weszli".

To jest dla mnie okropne, bo mam wrażenie że jestem w agonii i jedyne co mogę zrobić to ją przedłużać, a i tak czeka mnie nieuniknione.

Linka i jakieś drzewo

#depresja #psychologia #samobojstwo
  • 14
@Garztam: ja mam 29 lat i już dawno spisałem swoje życie na straty. nie mam żadnych oczekiwań i chyba tylko to mnie utrzymuje przy życiu. chociaż pewnie i tak kiedyś przedwcześnie je zakończę. Jakoś udaje mi się funkcjonować, ale żadne terapie nie pomagały, farmakologia też nie. Jedynie, to pozostaje zaakceptować fakt, że Twoje życie nie ułożyło tak jak powinno. ja tak robię i jakoś ciągnę. Taka jest moja rada...
via Android
  • 1
@Wykopipowykopie mogę być chamem i prostakiem ))¯_(ツ)_/¯ ale jeśli uważasz mnie za takiego tylko dlatego bo napisałem ,,#!$%@?" to mogę ci powiedzieć X #!$%@? D
Dla mnie przekleństwa służą do wzmocnienia przekazu. Jeśli ciebie rani jedno #!$%@? i na tej podstawie możesz o kimś wystawić opinię to powiem ci że wcale nie jesteś lepsza.
W piwnicy nie mam środowiska. To ja jestem środowiskiem.
A wcześniej to się nie odzywałem i się wysławiałem
@Garztam: zacznij wiec cos,zmieniac.Znany kanadyjski psycholog kliniczny mowi go clean your room...od czegos trzeba zaczac.Widzisz czesto ludzi,ktorzy byli w trudniejszej sytuacji i wyszli z tego,podejdz zapytaj.Jeden ze znajomych na wyjscie z heroiny potrzebował az trzech lat,ja zeby poradzic sobie ze schizofrnia,rowniez.(bez terapii i lekow)Masz cel to daz do niego,nie to znajdz sobie jakis,rzucaniem #!$%@? nikomu nie zaimponujesz a tylko pogorszysz sprawe.Chociaz nigdy nie lubiłem cukera i FB w tamtym roku zalozylem
Wykopipowykopie - @Garztam: zacznij wiec cos,zmieniac.Znany kanadyjski psycholog klin...

źródło: comment_3WJBFLeAqTFFssDwTuv8PEOrReO4mPAM.jpg

Pobierz
via Android
  • 1
@Wykopipowykopie to o celu słyszę od lat ))¯_(ツ)_/¯ zmienianie tego co jest wokół mnie, być tego prostego celu, nie ma sensu. Nie umiem i nie potrafię go znaleźć. A chciałbym mieć jakiś cel, sens życia, albo chociaż marzenie. Nic takiego jednak nie mam i nie zapowiada się żeby mi się udało znaleźć. Robienie czegoś by robić, bo samo się kiedyś ułoży już przerabiałem. I wiesz co? Nic się nie ułożyło. Możesz pomyśleć