Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór #lublin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam super niespodziankę dla fanów ścigania się na PS4/PC bez żadnych kompromisów! Do naszej wypożyczalni trafił właśnie zestaw Fanatec CSL Elite, co czyni nas prawdopodobnie jedyną wypożyczalnią w Polsce oferującą ten sprzęt dla użytkowników indywidualnych. Fanów #f1 ucieszy pewnie fakt, że mamy też do dyspozycji obręcz ClubSport Formula Carbon. Kierownicę wypożyczamy oczywiście razem z fotelem Playseat Challenge. Jeżeli macie lub graliście na Logitech G29 lub Thrustmaster T150 to zapewniam: Fanatec to poziom o wiele wyższy.

Przypomnę pokrótce zasady i ceny (tu kolejna niespodzianka: są na tym samym poziomie co przy G29!):

0. sprzęt dowożę, instaluję i odbieram osobiście,
1. wypożyczenie kierownicy z fotelem na jeden dzień kosztuje 60 zł (2 dni: 90 zł, 7 dni: 180 zł),
2. wypożyczenie kierownicy z fotelem i PS4 na jeden dzień kosztuje 80 zł (2 dni: 120 zł, 7 dni: 240 zł),
3. wypożyczenie kierownicy z fotelem, PS4 i projektorem na jeden dzień kosztuje 150 zł (2 dni: 225 zł, 7 dni: 450 zł).

Ponadto, jeśli interesuje Was gra w F1 2018, to pudełko z grą kupicie u mnie za 250 zł z opcją odsprzedaży w tej samej cenie przy zwrocie sprzętu. Jedyny warunek - płyta z grą musi wrócić w stanie idealnym, tj. bez rys i odtwarzająca się bez problemu.

Zapraszam do rezerwacji i obserwowania tagu lub profilu! Może w najbliższy weekend gdzieś pojeździmy wspólnie w plenerze?

#gry #ps4 #granienapogodnej #quickplay
Pobierz quickplay-pl - Dobry wieczór #lublin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam super niespodziankę dla fanów...
źródło: comment_UZViebRVdfsOZ9ZJei6QhDuzoJi3yuq6.jpg
  • 4