Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Mam do was #pytanie i trochę #zalesie.

Wynajalem mieszkanie z jednym znajomym i na początku bylo wszystko ok. Co prawda nie byłem zadowolony gdy w pierwszy dzień oznajmił mi, że przez miesiąc chciałby żeby mieszkał z nami jeden jego znajomy, który czeka na akademik ale się zgodziłem w końcu to niedługo. Problem zaczął się w momencie gdy ten postanowił wyjechać na dwa miesiące za granicę. Na początku mówił żebym kogoś znalazł jednak potem powiedział, że bedzie opłacał ten pokój.

Wczoraj, będąc już za granicą, poinformował mnie, że do jego pokoju wprowadzi się na czas jego nieobecności jakaś dziewczyna (znajoma tego gościa co u nas pomieszkiwał) i będzie dokładać sie do czynszu i rachunków argumentując to tym, że to jego pokój i jego hajs.

Sytuacja o tyle jest dla mnie denerwująca, że też nie byłbym zachwycony gdyby mój #rozowypasek zamieszkał z jakimś obcym typem. Tym bardziej, że jest to ktoś zupełnie dla mnie obcy a znajomego, który ją polecił, mój współlokator poznał ledwo kilka miesięcy temu.

Dlatego pytam co byście zrobili na moim miejscu?

#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10