Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest sens iść samemu na #studniowka i zamulać przy stoliku? Wszyscy dookoła mówią idź, jedyna taka impreza w życiu ale jakoś nie za bardzo sobie wyobrażam co mógłbym tam robić, tym bardziej że 90% osób jednak idzie z kimś w parze.

#licbaza #techbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Byłeś(aś) na swojej studniówce?

  • Tak, żałuję 21.3% (255)
  • Tak, nie żałuję 48.1% (576)
  • Nie, żałuję 2.8% (34)
  • Nie, nie żałuję 27.7% (332)

Oddanych głosów: 1197

  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: nie żałuje tego, że sam poszedłem. Można było potańczyć z zajętymi, to nie klub żeby wyrywać loszki tylko popić i się pobawić. Żałuje tego, że miałem #!$%@?ą klasę gdzie były wiecznie grupki i nawet na studniówce porobiły się grupki. Ogólnie toksyczni ludzie ale poszedłem z ciekawości, jakbym miał pójść drugi raz bym nie poszedł, trochę kasa w błoto. Jak masz spoko klase idź, znajomi byli sami co mieli zajebistą klasę
Zależy. Jeżeli masz paczkę znajomych i będziecie się bawić w grupie to może być spoko.
Ja byłam z parą i bawiłam się beznadziejnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja byłam ale jakbym nie poszła to bym nic nie straciła XD
Jak nie masz paczki znajomych i nie jest Ci smutno że kończy się liceum i nie traktujesz tego jako pewnego rodzaju imprezę pożegnalną to nie wiem czy jest sens, zwłaszcza jeśli za takimi imprezami nie przepadasz.

Studniówki, wesela, bale na studiach - nie wiem, nie przemawia do mnie taka forma "rozrywki" i chyba nie ma w tym nic
@AnonimoweMirkoWyznania: mialem w tym czasie dziewczyne, a i tak poszedlem bez niej, bo na studniowke polazlem sie napic z nauczycielami i kumplami z klasy a nie meczyc z kula u nogi xD bylo zajebiscie po 3 godzinach wyrwalem zgona, najlepsza niepamietana impreza ever xD a ile potem histori sie nasluchalem czego to nie odpierolilem xD