Wpis z mikrobloga

Cześć! Mam awaryjną sytuację. Wystawił mnie wykończeniowiec. Szukam na teraz kogoś kto poradzi sobie z obudową wanny (gres 60x60, fuga epoksydowa) . Sytuacja pilna bo na czwartek mam umówioną ekipę od szafek. Praca w Warszawie na Bielanach.
#wykonczenia
#remont
#glazurnik
  • 9
via Android
  • 0
@Aberworthy Poprzednie nawet z ojcem remontowalem. Ale nie kladlem nigdy gresu i raczej nie zrobię tego tak jak bym chciał żeby bylo. #!$%@? co mnie wystawił zmyl się dziś a ja nie mam szansy dostać wolnego w pracy na kolejne dwa dni.
via Android
  • 0
@Aberworthy Ogólnie historia jak z komedii z nim była. Przekładanie terminów, opóźnienia, w końcu #!$%@?ł w łazience listwe (coś mu strzelili do łba i wypilowal wvlistwie "kanaliki" do odprowadzenia wody i wydlubql fuge. Wyglądało obrzydliwie, były by zacieki, zaczęło by rdzewiec i ktoś by siecpokaleczyl w końcu) i płytki i powiedziałem że ma poprawić. Wytknąłem kilka zeczy które jeszcze są do poprawienia (pomalowanie jeszcze raz sufitu podwieszanego, dotarcie ściany przy kontaktach, poprawienie
@Joxek: Lol, powrót do przeszłości :-). Udało się niezłym fartem - znalazłem faceta na necie. Trochę sie bałem bo który specjalista w tamtych czasach miał wolne terminy? Ale jak się okazało koles robił niedaleko mnie i akurat pasawała mu robota. Ogarnął łazienkę, naprawił sufit podwieszany i jescze deski na podłodze poprawił (cześć kładł drugi raz). Potem jeszcze jak mieliśmy coś do zrobienia to do niego się odzywaliśmy :-).