Wpis z mikrobloga

#!$%@? rodzinka w której nie masz kompletnie żadnego, nawet najmniejszego wsparcia, liczą się dla nich tylko pieniążki, a nie twoje szczescie i zainteresowania, jak się nie podporządkujesz to chcą cie #!$%@?ć z domu i radź sobie sam. #!$%@? nie mam słów, żeby to opisać, ale to jest DRAMAT #!$%@? DRAMAT
#przegryw #gorzkiezale #madki
  • 26
  • Odpowiedz
@kameleon321:

>zrób sobie guwniaka
>okazuje się że guwniak nie został lekarzem/prawnikiem/inżynierem tak jak sobie to wymarzyłeś z grażyną
>niech #!$%@? xD'

taki obraz januszy( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to dobry moment żeby uciec od tego, wyjedz na drugi koniec kraju albo za granicę i zacznij sobie sam żyć. Na początek jakaś praca i elo.
  • Odpowiedz
@koral: mądrze mówisz! sam takie coś przeżyłem i gdy zostałem sam uświadomiłem sobie jak bardzo jestem nieporadny, ale szybko mnie życie zweryfikowało. od tamtej pory już nie chce nawet inaczej niż samemu na własną rękę sobie radzić z życiem.
  • Odpowiedz
@kameleon321: Poszukaj jakieś opcji na studia typu kierunek zamawiany albo inny, gdzie łatwo dostać dofinansowanie (stypendium socjalne albo jakieś prostsze studia, by łatwiej Ci było o stypendium rektora).
Możesz też poszukać studiów takich, by stosunkowo łatwo było je połączyć z pracą (tj. by było dość mało zajęć). I przede wszystkim takie, które Cię interesują.

Proponowałabym wyjechać na studia do innego miasta, nawet najlepiej na drugi koniec Polski (wtedy łatwo dostaniesz akademik,
  • Odpowiedz