Wpis z mikrobloga

@31337: Nie gram za bardzo, ale mogło to mieć znaczenie przy neostradzie 128 kilobitowej a nie światłowodzie 300 mega xD. Ważne, że trzymają to za co się płaci. Czy trzeba mieć jakiś gówniany box od nich, czy wystarczy własny router do gniazda?
@FELIX90: mam juz trzeci rok i jest ekstra. W mniej obleganych godzinach zdarzała mi sie prędkość większa niż na umowie. Raz nie miałam internetu, bo zepsuł sie router, ale w tym samym dniu juz był wymieniony na nowy i wszystko grało. Mam tylko router z Korbanku, do niego podpięłam tez dekoder, TV i amplituner i wszystko hula. Raz mi sie zdarzyła zwiecha na 15 minut i prędkość w okolicach 200kb/s, a
@FELIX90 Ja mam od pół roku, samo działanie internetu bez zarzutów, w sumie była jedna awaria w wakacje, prędkość stabilna. Nie polecam telewizji, niby 120 kanałów, ale tak na prawdę jest z 30 normalnych, a reszta to jakieś kanały muzyczne bądź we wszystkich językach tylko nie w polskim, no i ten pakiet podstawowy tak na prawdę niewiele rozszerza dvb-t. W sumie i tak w końcu odpiąłem ten dekoder i podłączyłem miboxa z