Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy ludzie jeszcze dosc czesto poznaja sie bolcuja i wchodza w #zwiazki z ludzmi poznanymi na imprezie ? Czy obecnie juz tylko #tinder #badoo i #sympatia ? Jak jest u was i waszym otoczeniu ? Ewentualnie jeszcze czy w waszym #pracbaza duzo ludzi wchodzi w zwiazki z osobami z #praca?

Gdzie #przegryw bez baby ma szukac swojego szczescia w #krakow ?
Czy tak popularne tu #kobiety z #ukraina to najlepszy kierunek i jedyna opca na #ladnapani ?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz
źródło: comment_XXia5FsBqnoDV2M6cNojk27p9g8oiqmv.jpg
  • 70
@Dej_mi: 175 to nie 170. Poza tym to dowód angegdotyczny. Ja teoretycznie jestem w lepszej sytuacji, bo mam dobrą rzeźbę, ale wiem jak to wygląda. Kobiety praktycznie nienawidzą niskich facetów i zaruchanie nie będąc w związku graniczy z cudem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@odpad_biologiczmy: nie mierzyłem go ale mam 182 cm a był ode mnie sporo niższy. 5 cm nie robi różnicy. Zaruchanie jest trudne jeśli podchodzisz do każdej w stylu " i tak nie zarucham bo mam 170 cm" a nienawiść do kobiet nie pomaga
Nie pozdrawiam
@kabdul:
1. Jako programista z kilkuletnim stażem zarabiam 10k na rękę. Nie chwalę się tym jakoś, ale też nie kryję. Na laskach nie robi to wrażenia. Więc nie sądzę, żeby zarobki miały jakąś wagę w wyrywaniu lasek na szybki seks.
2. Nie jestem jakimś "koksem". Mam dobrą rzeźbę, czyli dobrze widoczne mięśnie, ale nie jestem ani gruby ani chudy. Dopowiadasz sobie pod z góry założoną tezę, że to nie w moim
Ty masz jakieś poważne kompleksy na temat wzrostu i inni to widzą, zwłaszcza kobiety. One mają radar, którym wyczuwają słabych i sfrustrowanych samców.


@marcinkovvsky: bez przesady. Serio w to wierzysz?

Zrobisz sobie operacje na nogi, to za chwile wymyślisz, że musisz mieć twarz modela. Zrobisz sobie kolejne operacje na nos i usta?


@marcinkovvsky: no jak zdecyduję, że potrzebna mi twarz modela to sobie zrobię operację jak będę miał pieniądze. Nie
@marcinkovvsky: ja też mogę uganiać się za laskami z nadzieją, że jakaś da mi chociaż pomacać cycki, ale to jest nieopłacalne. Serio wolę ten czas i energię zainwestować w robienie pieniędzy i podnoszenie kwalifikacji. Zrobię operację, to nie będę musiał uganiać się za laskami, a dodatkowo będę zarabiał większe pieniądze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odpad_biologiczmy: to powodzonka u lekarza. Ale polecam się kontrolować na internecie, dużo osób odwala dziwny szajs a potem mówi " jestem pod opieką lekarza, myślisz że mi łatwo " ( to akurat różowa mi powiedziała ) nie pomaga to w kontaktach bo każdy cię traktuje na równi by default
( A z różową kontakt zerwałem xd)