Wpis z mikrobloga

Chce kupić głośniki do komputera, co wybrać? Mam zestaw audio 5.1 z amplitunerem do oglądania filmów i ogólnie muzyki. Natomiast tutaj głównie będzie to do gier i czasem do muzyki już bezpośrednio przy pracy przy komputerze. Plusem była by możliwość odtwarzania na bluetooth.

Dostałem od znajomego propozycje M-Audio AV42 ( chyba bez bluetooth ).
Warto inwestować w 5.1 do sporadycznego grania i muzyki przed kompem? Może lepsze 2.0?

#audio
#komputery
#sprzetkomputerowy
#audioboners
#gry
#muzyka
#technologia
  • 6
"Plusem była by możliwość odtwarzania na bluetooth."
@darktemplar: amplituner może ma/powinien mieć taką możliwość? jaki to model?

Ja sam korzystam z amplitunera do muzyki/filmów/gier. 2 przednie głośniki(mają ze 20lat) ale je wykorzystuje do muzyki czyli klikam wtedy opcje stereo. Do gier klikam na 5.1 głównie na #ps4. Filmy też 5.1 lub 7.1 zależy od filmu. Reszta głośników to satelity Creative i subwoofer Yamahy. Piwnica moja mała więc jest spoko.
@krzyshtof: nie sprecyzowałem

Kompa do grania będę mieć w innym pokoju niż kino domowe ( tam sobie lapka podłączę jak cos ). No i tez nie chce kilka k wydawać na te głośniki do grania bo gram okazjonalnie. Raz kiedyś sobie tam muzykę puszczę jak będę siedział bo głównym sprzętem będzie 5.1 które już mam. Ampli to jakaś yamaha stara już ale gra :)