Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wierzę. Merkel, Macron, Putin i Erdogan spotkali się i ustalili, że do końca roku powołają zespół, który ma opracować nową syryjską konstytucję. Rozmawiają też o sposobach zakończenia wojny w tym kraju oraz umożliwieniu powrotu syryjskim uchodźcom.

W czasie, gdy Assad już praktycznie wojnę wygrał, nie udało się go zniszczyć prowokacjami typu ataki chemiczne, gdy syryjscy uchodźcy wojenni to w zdecydowanej większości imigranci ekonomiczni i w sporej części terroryści z ISIS i oni nie mają najmniejszego zamiaru do ojczyzny wracać. No i pisanie konstytucji suwerennemu krajowi. No #!$%@? mać.

#syria, #polityka
  • 25
@Liesbaum: Mam ci przypominać twoje komentarze sprzed 1-1,5 roku jak sam tak pisałeś że Assad praktycznie już wygrał wojnę w Syrii ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Zapomniał wół jak cielęciem był"

@cozadauny:

isis

prawica


Pick one

Ja wiem że ty nienawidzisz wszystkiego co jest prawicowe ale prosze cię nie nazywaj wszystkiego czego nie popierasz że jest prawicowe bo się ośmieszasz.

Państwo Islamskie w swoich produkcjach stanowczo
@Zuben: Ty lepiej nic nie mów o żadnym "dzieleniu" Syrii bo ostatnia osoba która o tym głośno mówiła sama została podzielona na kawałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cozadauny: Szkoda że nie zmienisz zdania mimo że nie masz racji no ale trudno. A narodowi socjaliści to w sumie też sekta, nawet mieli własną religię neopogańską w latach 40.
W czasie, gdy Assad już praktycznie wojnę wygrał, nie udało się go zniszczyć prowokacjami typu ataki chemiczne, gdy syryjscy uchodźcy wojenni to w zdecydowanej większości imigranci ekonomiczni


@rissah: Nie, nie i nie. Nie wygrał wojny, utracił praktycznie cały kraj na wschód od Eufratu na rzecz USA i północ na rzecz Turcji. Idlib też raczej nie pozwolą mu odzyskać, szczególnie, że Rosja się do tego jakoś nie pali. Połowa terytorium, większość pól
@babisuk: Ale zrozum że ISIS.nie da się zmieścić w standardowe ramy lewica-prawica. Jedyne co zauważyłem to to że osoby pro lewicowe nazywają ISIS i inne ďzihadystyczne grupy że to jest prawica bo wtedy takie szufladkowanie sprawia że mają wygodny argument i mówią "haha patrzcie prawica to isis a oni mordują ludzi czyli prawica morduje ludzi" no sorry ale jak ktoś takie coś pisze to jest poprostu idiotą. Cywilizacja arabska jest inna