Wpis z mikrobloga

@krykoz Nadal mam gdzieś schowane karty z edycji "Władca pierścieni". Takie że się chuchało i odsłaniał się żywioł danej postaci. Ale nie zdążyłem zebrać Saurona i któregoś z kurdupli bo skończyły się (°°
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MickeyTheRat. To też mam, ale nie tarło się tego, tylko trzymało palec na polu i pod wpływem chyba ciepła odsłaniało się coś, ale po czasie znowu się chowało ;p
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek:

z neta:

Tazos to plastikowe żetony wydane przez firmę Frito Lay w 1997 roku z okazji powstania edycji specjalnej Gwiezdnych wojen. Dostępne były w paczkach chipsów Lay's, Cheetos i Ruffles oraz Delicji Szampańskich. W każdej paczce można było znaleźć jeden, losowo wybrany krążek. Cała kolekcja liczyła 50 różnych żetonów podzielonych na 4 kategorie: 13 z Nowej nadziei, 13 z Imperium kontratakuje, 13 z Powrotu Jedi oraz 11 z edycji specjalnej.
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek: Pamiętam jeszcze były takie karty WIESZ ILE ZJESZ, ale nie były one w chipsach, tylko sprzedawcy mieli je w kartonach i dawali je jako gratis do kupionych chipsów, ale mogę się mylić, bo akurat u mnie w okolicy pamiętam jak kupowałem i właśnie tak było, w paczce były tylko chipsy chyba.
  • Odpowiedz