Wpis z mikrobloga

@mpkl:

Jak to się stało, że została dostrzeżona przez Adobe? Czy wysłał pan ją do Adobe, czy też firma znalazła pana sama?

Wykonałem dla Adobe dwa projekty splash screen’ów. Jeden do programu InDesign CC 2017, drugi dla Photoshop CC 2018. W każdym przypadku wyglądało to zupełnie inaczej, jednak to Adobe wybiera grafikę lub artystów do współpracy.


Wysyłanie do nich gotowych projektów jest chyba nieskuteczne, chociaż nie jestem pewien, bo nie próbowałem.
Aktualnie wiesza się na jakimś wczytywaniu bibliotek html. Czy to może mieć związek z notorycznym modyfikowaniem plików w folderze AMT? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk
ojekty splash screen’ów. Jeden do programu InDesign CC 2017, drugi dla Photoshop CC 2018. W ka


@fideriankoons: Oczywiście, że pamięta. Mordka się zawsze uśmiechała jak się widziało polskie imię i nazwisko za każdym razem włączając photoshopa ()
@mpkl:

Jak to się stało, że została dostrzeżona przez Adobe? Czy wysłał pan ją do Adobe, czy też firma znalazła pana sama?


Za pierwszym razem do ekranu startowego Adobe Indesign wykupili licencję na moją grafikę. Potem trzy razy zlecili mi prace. Do Photoshpa i 2x moją wersję loga Creative Clouds. Wszystko z Behance, tylko tam znajdują pasujących im artystów... mi się udało "przypasić" na dłużej.