Wpis z mikrobloga

@Andreth: Pisałem już wczoraj u Steke, od prawie dekady nie robicie nic zeby stworzyć jakąś alternatywę. Najpierw blokowanie marszu z którym już chyba daliscie sobie spokój, a od kilku lat robicie jakieś przemarsze na których oprócz zainteresowanych, nie pojawia sie pies z kulawą nogą. Pisałem ci to juz rok temu nie wiem czy pamietasz, rozmawialismy wtedy o pacyfikacjach autokarów z ludzmi wracajacych z marszu. Narodowcy idealnie wpasowali sie z zapotrzebowaniem na
  • Odpowiedz
@Andreth: "Europa będzie biała albo bezludna", czy to hasło to przypadkiem nie jest żart? Jak je rozumiesz? Wymyśliłem trzy warianty ale wszystkie absurdalne: 1) "Jeśli zrobicie nam multukulti, to wszystkich zabijemy, a później zbiorowe samobójstwo", 2) "Jeśli zrobicie multikulti, to biali wyginą, a kolorowi popełnią samobójstwo", 3) "Biali ludzie wyginą, a kolorowi to nie ludzie". A, przy okazji program obchodów: https://marszniepodleglosci.pl/program/
  • Odpowiedz
Narodowcy idealnie wpasowali sie z zapotrzebowaniem na tego typu event i wiele z tym nie zdziałasz.


@Sagitarius: Aha. Chcę mieć 'event', chcę się zabawić racami i wrzaskami o je*baniu TVN, a implikacje etyczne i polityczne mam w d... Dobrze zrozumiałam?

od prawie dekady nie robicie nic zeby stworzyć jakąś alternatywę


@Sagitarius: Nie wiem czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej, bo ja jestem jedna i organizacją 'eventów' na 11 listopada
  • Odpowiedz
@Andreth przecież to marsz dla wszystkich Polaków a prawdziwych faszystów jest tam drobna garstka. Ja pójdę i tobie też polecam. Po co się dzielić skoro można się łączyć?
  • Odpowiedz
skad pomysl ze oni przyjada na ten marsz


@Jebwleb: Stąd, że byli na przykład rok temu i zapowiadają obecność w tym roku.

przecież to marsz dla wszystkich Polaków


@Taki_Sobie: Naprawdę? Na marszu dla "wszystkich Polaków" wrzeszczy się "je*bać TVN"? (A to tylko jedno z haseł, delikatnie mówiąc, mało integrujących.).

a prawdziwych faszystów jest tam drobna garstka


@Taki_Sobie: Człowiek szanujący siebie, swój kraj i swoją historię nie pójdzie z "drobną
  • Odpowiedz
Aha. Chcę mieć 'event', chcę się zabawić racami i wrzaskami o je*baniu TVN, a implikacje etyczne i polityczne mam w d... Dobrze zrozumiałam?


@Andreth: Jak widać po frekwencji widocznie chcą i co im zrobisz? Zresztą widać że tam nigdy nie byłaś bo nagłosnienie jest zawsze tak kijowe że na trasie marszu ze dwie platformy z zapiewajło to zawsze za mało i tak naprawdę albo ludzie sami coś zarzucają, albo idą sobie
  • Odpowiedz
@Andreth widzę że Ty sama należysz do takiej grupy tych faszystów których tak nie nawidzisz tylko stoisz po drugiej stronie barykady. Każdy radykalizm jest zły także masz rację nie idź na ten marsz. Zostań i komentuj na wykopie. Pozdrawiam cieplutko :)
  • Odpowiedz
Zresztą widać że tam nigdy nie byłaś bo nagłosnienie jest zawsze tak kijowe że na trasie marszu ze dwie platformy z zapiewajło to zawsze za mało i tak naprawdę albo ludzie sami coś zarzucają, albo idą sobie w ciszy i spokoju.


Ta, zajebiście to wygląda. (Z 2016, od 10:50 https://www.youtube.com/watch?v=uUBJYqozj-s ).

Przecież w zeszłym roku to od was jacyś ludzie na poczatku chcieli blokować marsz


@Sagitarius: Daj spokój, nie jesteśmy idiotami,
  • Odpowiedz
@Andreth: Ale o co ci chodzi z tym filmem że was zwyzywali od czerwonej hołoty. Przecież parę miesięcy temu pisałaś że nie masz nic przeciwko komuchom z czerwonymi sztandarami na waszych eventach. Skoro się nie odcinacie a nawet zachęcacie takich ludzi to nie dziw się że tak was określają. W 2016 bylem blisko czołówki i nawet was nie zarejestrowałem za tymi czarnymi banerami.
Powiedz mi po co w zeszłym roku tam
  • Odpowiedz
Skoro się nie odcinacie a nawet zachęcacie takich ludzi to nie dziw się że tak was określają.


@Sagitarius: Wóz przed koniem. Czerwone flagi były bodaj w lutym tego roku. W listopadzie 2016 roku nikt nie wiedział, kto tam stoi. Wystarczył transparent z napisem IMO zgoła nieprowokacyjnym, by wywołać agresję, wyzwiska, życzenia śmierci i rzucanie racami i butelkami. A tam stali byli działacze podziemnej Solidarności, Solidarności Walczącej, NZS, dla niepodległości Polski w
  • Odpowiedz
Brudziński się zapierał (...) Dopiero gdy się zrobił swąd na cały świat spuścił z tonu.

@Andreth: naprawdę? Co powiedział w tej sprawie? Może po prostu przestał komentować bzdurne zarzuty...
  • Odpowiedz
naprawdę? Co powiedział w tej sprawie? Może po prostu przestał komentować bzdurne zarzuty...


@24xls: https://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/1924794,Nazisci-na-Marszu-Niepodleglosci-Polska-powinna-zareagowac

"Bzdurne zarzuty" nt rasistowskich transparentów? Jaki rasizm, a skąd, przecież my tylko o białej Europie, gdzie tu rasizm widzicie lewaki. Idź stąd, dobrze? Mogę rozmawiać z kolegą @Sagitarius, mimo że ma poglądy dla mnie nieakceptowalne, jako że ma też zdrowe podejście do faktów i logiki, co stwarza pewną płaszczyznę porozumienia. Ty mnie męczysz i nudzisz.
  • Odpowiedz