Wpis z mikrobloga

5ty screen z serii #100screnowateisty czyli Każdy ksiądz nawet młody klerek to pedofil

Cel tagu?


Jako członek Kościoła i katolik jestem zniesmaczony takim zachowaniem i to zwykle przez osoby określające się jako progresywiści i demokraci liberalni.

Obserwuj #100screnowateisty

#4konserwy #bekazlewactwa #100screnowateisty #neoreakcja #konserwatyzm #korwin #4chan #chrzescijanstwo #katolicyzm #religia #mirkomodlitwa #mikromodlitwa #kosciol
B.....a - 5ty screen z serii #100screnowateisty czyli Każdy ksiądz nawet młody klerek...

źródło: comment_BCIYOl0F48q7QzJDNdMr3NqTqE2g3fZf.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
według ciebie jaki punkt regulaminu lub prawo łamie ten obrazek? Jeśli się odwołujesz to wypadałoby się powołać na coś więcej niż "Jako członek Kościoła i katolik"


@restecp: X kurna D
  • Odpowiedz
@restecp: No nie wiem, może obraża i atakuje dobra osobiste księży i propaguje względem nich nienawiść i przemoc. Twn człowiek usprawiedliwiał niszczenie kapliczek i nie dostał bana.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Ale gdzie propaguje tutaj nienawiść i przemoc? To akurat już sam sobie dopowiedziałeś. Naruszenie dóbr osobistych możliwe, ale wpis musiałby atakować konkretnie ciebie. Nie możesz stwierdzić, że on atakuje księży i wystąpić w ich imieniu, to tak nie działa
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Wystarczy wejść na profil tego gościa, zobaczyć jego historię wpisów... Cały dzień spam o tym samym.

Jestem ateistą, Kościół działa mi na nerwy jak mało która korporacja na tym świecie. I mimo to nie mam najmniejszej wątpliwości, że gość z twojego wpisu zwyczajnie potrzebuje pomocy specjalisty, bo to koło normalnego zachowania nawet nie leżało przez 5 minut. Tak samo jak księża pedofile, tak samo jak zoofile, tak samo jak skrajni
  • Odpowiedz
My się z takich ludzi tutaj oczywiście nabijamy, drażnią nas i irytują, co nie zmienia faktu, że ludzie z tak skrzywionymi łbami gdzieś poza internetem żyją. I ci ludzie zwyczajnie potrzebują leczenia.


@Gari90: Zgadzam się jak najbardziej
  • Odpowiedz