Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada pomidorowa, która miała 46.17% głosów. Oczywiście wciąz głosujecie na najgorszą potrawę z pozostałych.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśłi chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada pomidorowa, która miała 46.17% głosów. Oczywiści...

źródło: comment_dhuWKYZnqPFLGoK9jkLxjPnb9OiTJUuu.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą potrawę;

  • Rosół 48.8% (1278)
  • Schabowy 28.5% (748)
  • Pierogi 22.7% (595)

Oddanych głosów: 2621

  • 61
@oba-manigger: każdy kto #!$%@? zaglosował w tej ankiecie nie ma prawa nazywać się Polakiem

Że barszcz wyleciał rozumiem, po plackach ziemniaczanych tez nie płakałem, mielone to podjedzenie, gołąbki jakoś przełknąłem, żurek i bigos podniosły mi ciśnienie, ale jak #!$%@? ktoś zagłosuje przeciwko rosołkowi, schaboszczakom i pierogom to #!$%@? nie wytrzymie.

Dziękuję tej garstce Polaków, która powstrzyma się od glosowania ( ͠° °)
@Mack_Lanegan: #!$%@?. Największą zbrodnią ludzkości nie jest holokaust, tylko wasze matki robiące bigos z resztek. Gdybyście mieli okazję zjeść bigos z porządnych składników, nie byłby wciąż w grze. Byłby pewniakiem do wygranej (°°