Wpis z mikrobloga

@darosoldier: No to może dołóż wspinaczkę na bardzo prostej technicznie ściance albo znajdź jakąś dużą otwartą drabinę (typu na komin) i po niej wchodź? xD
  • Odpowiedz
@darosoldier: Podejrzewam, że na początku się biegnie a końcówka to wspinaczka. Czyli sporo podbiegów plus wchodzenie po schodach, ale co dwa schodki. Daj znać jak ci poszło
  • Odpowiedz
@darosoldier: @10typ: @syfanalny: @r4do5: @MirkobIog: No to ja się jeszcze może trochę wypowiem, bo podbiegałem pod Krokiew w Zakopanem w tym roku. Moim zdaniem to ma mniej wspólnego z bieganiem, a więcej z ogólną sprawnością fizyczną. Już mówię dlaczego: Jechałem tam z kumplem, który biega więcej i lepiej ode mnie. Ćwiczył wcześniej dodatkowo podbiegi. Ja niczego nie stosowałem - za to w przeciwieństwie do niego ćwiczę na
  • Odpowiedz
@darosoldier: ja 6:01, kolega 7:28.

5:30 gwarantowało miejsce w top50 i udział w finale. Zwycięzca eliminacji miał czas 4:12 a w finale pobiegł 3:44 co pokazuje jak bardzo istotna jest znajomość specyfiki tych zawodów i odpowiednia strategia. Dodatkowo zwycięzca to Słowak - dla którego te zawody to nie były pierwsze tego typu.
  • Odpowiedz