Wpis z mikrobloga

Moja kolekcja radiowozów polskich służb - 73 modele, 6 formacji, 4 lata zbierania i z godzina wyciągania, ustawiania i układania na półkach( ͡° ͜ʖ ͡°) Od Willysa, przez Warszawy, Nysy, Wołgi na Kia kończąc( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze dwa-trzy lata i będzie niemal cały przekrój samochodów używanych w polskich służbach( ͡ ͜ʖ ͡)

Niestety wszystkie modele nie mieszczą się razem, dlatego prezentuje ją na trzech fotografiach( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsza część to Milicja Obywatelska.

Na moim blogu skatalogowałem kolekcje kierując się kolejnością chronologiczną: http://modelewladka.blogspot.com/p/modele-polskich-radiowozow-1944-2017_22.html

#motoryzacja #samochody #radiowozy #modele143 #ciekawostki #chwalesie
PiotrekW115 - Moja kolekcja radiowozów polskich służb - 73 modele, 6 formacji, 4 lata...

źródło: comment_czymTpwCWHa3oFEgRNLP1nMjk1lU76rk.jpg

Pobierz
  • 17
@bigger: Tak na szybko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z Milicji: Renault 1000 kg, Dodge WC, Peugeot 604 i może jakieś pojazdy zdobyczne typu Kubelwagen, Opel Blitz czy Mercedes 170.
Z Policji: Volvo 340, Renault 19, Honker, Volkswagen Vento, Octavia II, Kia Cee'd I SW, Mercedes Sprinter 316, Opel Astra J ST, Opel Astra K ST, Opel Vectra - Model tworzy się już na warsztacie u kolegi ( ͡
@Agemaker: Land Rover Freelander to fabryczne bburago za 20 zł - bardziej zabawka niż model, ale widzę w nim pewien potencjał( ͡° ͜ʖ ͡°) Przede wszystkim wymienię wspomianą belkę na odlew żywiczny wzorowany na belce świetlnej Elektra LZP oraz dodam numery taktyczne i rejestracyjne. Przydałoby się także wymienić szpetne koła( ͡° ͜ʖ ͡°)