Wpis z mikrobloga

@wawero nie byłem nigdy na takim dużym torze, ale mega super i bezpiecznie to wygląda, odległości duże, widoczność super, nawet wyjazd na trawę czy w piach spoko. Na takim Radomiu to ludzie się chcą pozabijac...
@kipowrot: to co piszesz wszystko ma rację bytu, organizacja też lepsza jak w PL.. Więcej wirażowych :) akurat ten tor #!$%@? się tym że jest b. Szeroki więc wszyscy się mieszczą, polecam jak najbardzjej!
@wawero: Jest lepiej. Ciągle musisz pracować nad pozycją, dół wygląda dobrze ale góra ciągnie w przeciwną stronę zakrętu. Głowa, barki, dupa, kolano - w tej kolejności. Wyjdź trochę w przód by docisnąć przednie koło. Moto wydaje się się nie do końca jechać tam gdzie chcesz. Masz poprawnie ustawione zawieszenie? Konkretnie SAG pod twoją wagę? Nie na czuja tylko z miarką, napięcie wstępne, odbicie i skok? I może dla własnego bezpieczeństwa zainwestuj
@Jofiel: kontrolka świeci na szczescie nie przez olej, a przez błąd sondy lambda (brak podgrzewania)- diagnoza tego błędu kosztowała mnie 400 zł :) właśnie przed wyjazdem zmieniałem olej w lagach i serwis pozmieniał ustawienia zawiasów, do którego już później nie doszedłem bo borykałem się z shutteringiem oraz miękkim heblem z przodu :/ - winna okazuje się pompa hamulca podobno w gixxach z tego roku ta sama pompa była i ten sam