Wpis z mikrobloga

@cagedindreams: świętowanie przeciez odbywa sie normalnie w ciagu dnia, wiec nie wiem o co ci chodzi z tymi pretensjami, ze tylko raz jest 100-lecie. Pewnie, ze raz, ale to nie znaczy, ze mamy sie godzić na burdy. Zakazli tylko marszu narodowościowców sygnowanego przez Międlara i Robaka, ktorzy w ubiegłych latach m.in. palili kukły Żydów. Ale co tam, jak sie bawić, to sie bawic, okna wybić, drzwi wywalić.
  • Odpowiedz
@highlander: Celebracja po #!$%@? fest xD Zwykła promocja, w ciągu ostatniego roku było kilka takich 'na stulejcie', np. dla fińskich deweloperów. Swoją drogą 80% tych gier to crapy. I co jeszcze lepsze, od #!$%@? tych gier nie ma nawet polskiej wersji językowej XDDD Jak patriotycznie.

  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: nie miał do tego prawa i nie obroni tej decyzji w żadnej instancji. W ten sam sposób można #!$%@?ć dowolny marsz i każdy to rozumie, dlatego przeciwko takiej samej decyzji HGW występują m.in. Barbara Nowacka, Miasto Jest Nasze czy Piotr Misilo. No, ale "jestem z Wrocławia więc mogę oceniać kto ma prawo manifestować kto nie" wie lepiej.

Boże, jak gardzę.
  • Odpowiedz
tak pokojowo, że się napier*lali na rynku i rzucali petardami w ludzi?


@dobrzecisiewydaje: jedyne incydenty, o których informowały media to spacyfikowanie przez policję nielegalnej blokady Marszu Niepodległości zorganizowanej przez kilkanaście feministek:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/liderka-strajku-kobiet-ma-zarzuty-za-blokowanie-marszu-narodowcow,800100.html

Wydźwięk Twojego posta sugeruje jakoby uczestnicy marszu #!$%@? i podpalali bogu ducha winnych przypadkowych ludzi i STRACH SIĘ BAĆ WYJŚĆ Z DOMU.

Manipulujesz świadomie czy ot tak z ignorancji?

Na filmie poniżej przestraszona pani twierdzi, że uczestniczy marszu nawołują
silverm - > tak pokojowo, że się napier*lali na rynku i rzucali petardami w ludzi?

...
  • Odpowiedz
Dla mnie abstrakcja jest to, że kraj który tyle wycierpial przez nacjonalizm i socjalizm typu rosyjskiego nadal twardo brnie w te #!$%@? ideologie.
  • Odpowiedz
@Antorus: Teoretycznie polski nacjonalizm jest zupełnie inny niż niemiecki. Nie sądzę, żeby ONRowcy tą (i w sumie jakąkolwiek xd) teorię znali, ale warto o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: A marsz we Wrocławiu krzywdzi? Skąd wiesz? Ja też mogę stwierdzić, że jestem przekonany, że parada równości krzywdzi. Tak samo nie mam na to żadnego paragrafu, zarówno jakieś tęczowe organizacje jak i ONR są legalne, Międlara jeszcze za nic nie zamknęli, więc podstawy prawnej nie ma i jest typowa decyzja polityczna. Na takiej zasadzie można odwołać wszystko i już widzę jak Jarek zaciera ręce.
  • Odpowiedz
@HumbugPL: wiem, bo widziałam juz kilka tych zgromadzeń narodowosciowców. Pozostałe obchody odbywają się normalnie zgodnie z planem. Zarówno Międlar, jak i Robak mają już za sobą historie procesowe, to nie są niekomu nieznani obywatele jak ja czy ty, zeby mozna było powiedzieć, ze takie środki zachowawcze są stosowane bez żadnego uzasadnienia. Co do Jarka zgadzam się z tobą w 100%, natomiast pamiętaj, ze Dutkiewicz to zupełnie inny obóz polityczny :)
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Właśnie o to chodzi, że inny obóz polityczny, myślałem, że to do Ciebie trafi, że nie może być tak, że jak "nasi" blokują to dobrze, a jak naszych blokują to źle. Dla mnie każda taka blokada to zamach na wolność obywateli i jeśli marsz nie jest pod hasłem wprost nawołującym do mordów to nikt nie ma prawa go blokować.
  • Odpowiedz