Wpis z mikrobloga

I znów umarłem w Terrarii na Hardcore+Expert. Czemu ja nie umiem jakoś ostrożnie grać, teraz nawet żadnego bossa nie zdążyłem pacnąć. XD Bloodmoon, biję te latające ścierwo, pac mnie za 41, zostało 43 hp - myślę, jeszcze jednego hita przeżyję. Nope. xD

Ajajajjj. Za kilka dni jeszcze raz spróbuję, teraz na pewno mi się uda... xD

#gownowpis #terraria #gry #grypc
  • 11
  • Odpowiedz
@ZielonaHerbataPodanaNaZimno: Ja już normalnie 3 razy przeszedłem całą i szukam wyzwań. xD Na HC+Expert jeszcze mi się nie udało, ale się kurde nie poddam. Tylko muszę dojść do siebie - nie ma tragedii jak po poprzedniej śmierci, bo może tylko ze 4h grałem. W poprzednim podejściu zginąłem po jakichś 30-40, więc bolało bardziej. xD
  • Odpowiedz
@ZielonaHerbataPodanaNaZimno: A z niego takie fajne itemki lecą... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że anulowali Terraria: Otherworld. :/ Mam nadzieję, że za to będą dalej rozwijać zwykłą. Mogliby nawet jakiś płatny dodatek wypuścić do 20 ojro, brałbym w ciemno gdyby dublował obecny content. Z drugiej strony ciężko tam coś więcej upychać, byłby straszny power creep... Mogliby zrobić jakiś rework - zbuffować niektórych obecnych bossów i dodać nowych
  • Odpowiedz
@Hedage: Kurde nie rozumiem grania w Hardcore. Ja padam co chwile i nie ogarne utraty takiej ilości progresu przez jedna głupią pomyłkę. No, ale nie wszystko muszę rozumieć, szacunek za wytrwałość. Pochwal się jak zrobisz Wall of Flesh na expert HC!
  • Odpowiedz
@rybamlot: Już zrobiłem poprzednim razem. xD Hallowed Mimic mnie ubił, po 110 walił, uciekałem w drugą stronę i Pixie wyskoczył i docisnął. XD

To tak naprawdę nie jest trudne, tylko trzeba sporo cierpliwości. Jedna z pierwszych rzeczy jakie robisz to starasz się ogarnąć domek, sprowadzić merchanta, kupić siatkę na robaki i sruuu nad ocean z nałapanymi przynętami. Łowisz aż trafisz Reaver Sharka i Swordfisha (opcjonalnie dodatkowo Sawtooth Sharka), a ze skrzynek
  • Odpowiedz
@Hedage: Nie no, ogarniam gre. Na steam róne 800h i 88/88 achievements. Już swoje połowiłem. Po prostu mój styl gry jest ryzykowny i przywiązuje się do postaci, zawsze jak najdalej od trybów HC.
  • Odpowiedz