Wpis z mikrobloga

Hello. Chcę zamówić sobie OnePlus6 z #gearbest. Wersja International (czyli chińska, bo inne to chyba global). Wg opisu OP6 ma wgrany system Hydrogen OS (czyli chiński) ale także ma google play.
Czy taki mix to coś a'la syfmiui dla #xiaomi?
Pytanie dla uzytkowników: da się spokojnie używać takiego OP6 z Hydrogenem w Polsce? Jak z aktualizacjami?
#oneplus
  • 12
@menelki Ja zamówiłem. W opisie jest OxygenOS, a w jednym z pytań GB odpowiada, że HydrogenOS. Raczej wierzyłbym opisowi. Ale nawet, jakby się okazało, że to HydrogenOS - reinstalacja zajmuje kilka minut i gotowe. Nie ma co porównywać OxygenOS do MIUI, MIUI to zaawansowana nakładka od Xiaomi, OxygenOS to prawie czysty Android z wieloma opcjami personalizacji. Co do aktualizacji, OnePlus wydaje je bardzo często, OP 6 ma już Pie'a na pokładzie. ;)
@borrow: Mirku tu masz link do OnePlus 6 8/128GB z ceną 439,99$
Działa z kodem: GBMP11OP
Kod na wszystkie 4 kolory.

JAko dostawę musisz brać Priority Line. Sa tam dwa rodzaje, szybciej idzie ta darmowa [EU Priority Line - idzie przez Niemcy - DHL]. Szanse na VAT praktycznie zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paczka jest przepakowywana w Niemczech i wysyłana dalej jakby była nadana w Unii Europejskiej.
sebekss - @borrow: Mirku tu masz link do OnePlus 6 8/128GB z ceną 439,99$ 
Działa z ...

źródło: comment_9ajqA0110QXJrdP9Y3gtWf370syhNjuj.jpg

Pobierz