Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego PiS atakuje Wałęse mówiąc, że to agent i sprzedał Polskę w 89', skoro bracia Kaczyńscy cały czas przy nim wtedy byli. Ba, Jarosław był przecież w 1991 szefem kancelarii prezydenta Wałęsy. To chyba widzieli jak sprzedaje? Czy udawali, że nie widzą? A może to jednak wszystko tylko taka gra, żeby skłócić Polaków?

#bekazpisu #polityka #4konserwy
smartfonik - Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego PiS atakuje Wałęse mówiąc, że to agen...

źródło: comment_wGnaprL9fE6B6nr1uDbly0O9RbjGteMx.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany:

Polecam przeczytanie choćby "Po południu" Krasowskiego, które dość dobrze opisuje ten konflikt. Rząd Olszewskiego był już de facto upadły bo nie domknął budżetu, co w ówczesnej konfiguracji oznaczało jego koniec. Cała afera została przeprowadzona po to, żeby upadek ten zwalić na coś innego i przy okazji uderzyć w "legendy", bo młode głodne wilczki chciały się dorwać do żłoba.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego PiS atakuje Wałęse mówiąc, że to agent i sprzedał Polskę w 89', skoro bracia Kaczyńscy cały czas przy nim wtedy byli.


@smartfonik: No nie wiem, może dlatego, że przy nim byli i widzieli jak sprzedawał??? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz