Wpis z mikrobloga

@SirFenshi: był kiedyś gość, który pracował jako naziemna obsługa na lotnisku w Katowicach. Pewnego razu wrzucił zdjęcie silnika samolotu i napisał, że może wrzuci tam mała rurkę - ktoś to zgłosił / ktoś z lotniska zobaczył, a kolesia od wpisu wyrzucili z roboty i miał nieprzyjemności
  • Odpowiedz
Obowiązkiem obywatela jest zgłoszenie popełnienia przestępstwa jeżeli uważa że zostało ono popełnione, o tym czy zostało ono popełnione zdecyduje prokuratura która zajmie się sprawą, przeprowadzi śledztwo lub oddali wniosek uznając że do niczego nie doszło.


@Kielek96: oczywiscie ze tak ale pamietaj ze "szczucie prokuratura" jest karalne w naszym kraju.
  • Odpowiedz
a póki co policja i prokuratura mogą aresztować na 48h podejrzaną, postawić zarzuty, a potem za zgodą sądu zastosować tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące


@maszjo: Ale masz problem ze sobą naprawdę. Rozumiem, że coś takiego sprawi ci przyjemność, psycholu?
  • Odpowiedz
jeśli będzie trzeba to mogę nawet się stawić w jednostce prokuratury i złożyć zeznania


@maszjo: Ok, już wszystko jasne. Musisz się leczyć. Wyrażając gotowość na poświęcenia swojego czasu dla czegoś tak błahego i nie znaczącego potwierdziłeś jak mocno nawalone we łbie masz.
  • Odpowiedz
prokuratura jest od kwalifikacji


@maszjo: tak, prokuratura na pewno bedzie sie zajmować wpisem trolli na wykop.pl
gdzie ty #!$%@? zyjesz, codziennie setki tysiecy trolli w internecie nawoluja do zabicia roznych ludzi, gdyby policja i prokuratura sie zajmowaly kazda taka sprawa to by wszystkie sprawy stanely w miejscu

zeby sie tym organy zajely to grozba musi byc REALNA i BEZPOSREDNIA (patrz wpis z rurka w samolocie), tutaj nikt nie napisal ze ma
  • Odpowiedz
@maszjo: Wchodzę na Twój profil typie i pierwsze co widzę to link do nielegalnie udostępnionej dyskografii jakiegoś rapera co mu się zmarło ostatnio. Sam się prosisz, żeby ktoś na Ciebie też napisał donosik.
Nie bawią mnie takie gierki, więc nie zamierzam pisać żadnego donosu, ani udawać, że to zrobiłem.
  • Odpowiedz
@maszjo @callmetokio posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, 
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. 
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz