Wpis z mikrobloga

@maszjo: xD jesteś chyba jedna z tych osób, które słysząc hałas u sąsiada o 22:01, dzwonią po policję, bo jest zagłuszana cisza nocna. Znajdź sobie może jakieś ciekawe zajęcie, bo ewidentnie masz za dużo czasu. Portal ze śmiesznymi obrazkami serious business. A na ten twój mail zareagują śmiechem i umorzą szybciutko. Zmarnują tylko papier
  • Odpowiedz
  • 2
@dondon masz problem z argumentem merytorycznym więc trzeba poszukać w profilu szkoda że nieudolnie. Jeżeli nie udostępnia to nie popełnił czynu zabronionego. Generalnie zachowujecie się jak jakieś sebki spod bloku jp na 100. Nie ważne o kogo chodzi we wpisie były tam groźby podłożenia bomby co powinno zostać zgłoszone i osoba która napisała to powinna ponieśc karę.
  • Odpowiedz
@bpit22: Nie było tam groźby, a skoro op uważa, że była to dlaczego nie zadzwonił na 997, tylko wysłał maila. Jakby był świadkiem przestępstwa, albo nie wiem pożaru to też by wysłał maila? XD To dobitnie pokazuje, że celem nie było zapobieżenie jakiemukolwiek zagrożeniu, tylko zwykłe #!$%@? komuś.
edit: Co do piractwa, to ja donosić nie zamierzam, ale zapewne znaleźli by się legaliści, czy raczej pieniacze, dla których byłoby to przestępstwo.
  • Odpowiedz
jesteś chyba jedna z tych osób, które słysząc hałas u sąsiada o 22:01, dzwonią po policję, bo jest zagłuszana cisza nocna.


@JulienSorel: właściwie można zgłaszać przez całą dobę, czyli również o godzinie 14, bo zakłócanie ciszy nocnej to jedno, a zakłócanie miru domowego to drugie. Wiem, bo kiedyś zadzwoniłam koło południa i z chęcią zrobię to raz jeszcze, gdy ktoś będzie zwierzęciem i nie uszanuje sąsiadów (nie mam na myśli remontów).
  • Odpowiedz
  • 3
@maszjo konto na wykopie nie jest podpisane z imienia i nazwiska. Nawet jeżeli tym się zainteresują to ciężko będzie znaleźć winnego. Konputer był włączony, w rodzinie jest 6 osób i każdy mógł to zrobić. Babcia - nie, Dziadek - nie, Córka też nie. Sprawa zamknięta, dziękuje bardzo. Wątpie, że Ci odpiszą ale jakbyś coś się dowiedział to zawołaj :)
  • Odpowiedz
Poważnie angażujecie prokuraturę, policję i sądy za wpis "niech ktoś"?! Gdyby jescze napisała, że te bombę podlozyla. Dajcie im się zająć poważnymi przestępstwami...
  • Odpowiedz