Wpis z mikrobloga

@ZimnyBrowar: @karer: @CallMeTokio: @maszjo: Ja wam tylko opowiem jedna historie. Za wpis na FB o treści cytuję: „szmatogłowych w Polsce pewnie nie czeka ciepłe powitanie” w kontekście przyjmowania uchodźców, sprawa zainteresowała się Komenda Główna Policji, nakazując realizacje przesłuchania Komendzie Miejskiej w mieście autora. Także raczej żeby tam młoda umyj bo nie wiadomo jak będzie. BTW należy Ci się przynajmniej 48 i troszkę wstydu.
  • Odpowiedz
@maszjo: Żal mi cię typie. Już #!$%@?ąc od tego czy to było przestępstwo czy nie, to gdybyś był naprawdę zaniepokojony, to po prostu zadzwoniłbyś od razu na policję, służby, do prokuratury czy gdziekolwiek, by był czas na reakcję, a nie pisał maila, którego nikt tego dnia nie odczyta. Widząc wypadek, to też piszesz maila na pogotowie/straż/policję? Ty tego nie zrobiłeś by czemuś zapobiec, tylko pod płaszczykiem troski o Prezydenta, z nudów
  • Odpowiedz
@TheMan: Na pewno tak będzie, podobnie jak w Szwecji, ludzie będą bali się publicznie nawet swoje poglądy głosić. Z czymś takim się zgadzam, Sweden yes!


Serio uważasz, że został wyrażony pogląd? Laska przesadziła i to grubo, więc nie dziwię się ani nie potępiam OPa, ktoś powinien jej uświadomić niestosowność jej zachowania.

@TheMan chyba trochę Cię poniosło - umówmy się, wyrażanie poglądów jest ok i każdy powinien mieć taką możliwość, natomiast co
  • Odpowiedz
@maszjo: pisanie o podkładaniu bomby było jej trollingiem, teraz usuwa wszystkie komentarze pod swoim wpisem odnosnie afery. Jak widać podwojne standardy. Mam nadzieje ze służby sie tym zajmą. Na 100 śmieszków 101 moze juz nie żartować. Nie mozna takich przypadków bagatelizować.

Tak swoją drogą jaką trzeba mieć nienawiść w sobie żeby zyczyc komus bomby... jeszcze pisze o sobie filantropka heh

Pozdrawiam @CallMeTokio
  • Odpowiedz
@Nidor:

w sumie też tak pomyślałam, ale z drugiej strony sławny Alice miał ostro #!$%@? za bawienie się mityczną rurką przy samolocie.


Wpis z rurka to co innego, bo dotyczyło to realnego zagrożenia. Jakiś psychol mógł rzeczywiście wrzucić jakiś element do silnika samolotu. Natomiast tutaj jest wpis niesugerujacy, ze ta osoba lub ktoś inny podłożył bombę, w dodatku dodany już w trakcie przemówienia. Dlatego OP to typowy idiota zaprzątający niepotrzebnie głowę
  • Odpowiedz
Za wpis na FB o treści cytuję: „szmatogłowych w Polsce pewnie nie czeka ciepłe powitanie” w kontekście przyjmowania uchodźców, sprawa zainteresowała się Komenda Główna Policji, nakazując realizacje przesłuchania Komendzie Miejskiej w mieście autora. Także raczej żeby tam młoda umyj bo nie wiadomo jak będzie. BTW należy Ci się przynajmniej 48 i troszkę wstydu.


@logistyczne_info: ale ja pisalem ze polska to panstwo opresyjne jak rosja albo turcja.
  • Odpowiedz