Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy idą w marszu niepodległości wiedząc kim są organizatorzy, jakie mają poglądy i jakich mają kolegów. Jednocześnie odcinając się samemu od faszyzmu twierdząc że to margines który nie powinien się ma marszu pojawiać. Usprawiedliwiając się że przecież na marszu idą normalni ludzie, rodziny z dziećmi itp.
Są jakimiś ćwierć inteligentami, poważnie, powinno być wam wstyd że przykładacie się do budowania pozytywnego wizerunku faszystom. Jesteście sterowanymi idiotami. Takimi samymi jak ludzie chodzący na manifestacje KODu czy czarne protesty. Nie macie za grosz rozumu i godności człowieka.
#marszniepodleglosci #4konserwy #bekazprawakow
  • 35
  • Odpowiedz
@brasselOverload: ja na przykład uważam, ze neutralny światopoglądowo marsz mógłby przyciągnąć znacznie większą część społeczeństwa. Nie będę się kłócił, ze mn to znak, ze jakich wartości ludzie oczekują, może i tak jest. Dla mnie jednak, i myśle ze dla sporej, mniej radykalnej części społeczeństwa 11.11 to dzień świętowania niepodległości, chciałbym go przeżyć ze wszystkimi, niezależnie od poglądów i bez manifestowania ich.
  • Odpowiedz
kurcze, chodziło mi o to że są to tak samo imprezy na których środowiska zbijają sobie kapitał polityczny


@gupilogin: Na czarnych marszach tak sobie średnio, póki co. Czego akurat żałuję. Na KOD owszem, PO się pożywiła.

To, ze organizator "zbija kapitał polityczny", to normalne i nieuniknione. Dlatego należy patrzeć, kto nim jest. Czarne marsze był kompletnie oddolne, KOD tak pośrodku.

ponad 200 tysięcy ludzi, ile tam było z ONRu?


@Atreyu:
  • Odpowiedz
no ale okej, może ludzie chcą takiej Polski? Szanującej tożsamość, tradycję, ład, porządek, moralność, kulturę, pracę, rodzinę, wiarę i oddolne inicjatywy w społeczeństwie.


@brasselOverload: I w tym wszystkim nie ma nic złego. To się nazywa konserwatyzm. Źle się dzieje wtedy, gdy z tym na sztandarach depcze się ludzką godność, niszczy instytucje państwowe, znieważa i bije tych o innym zdaniu. Gdy się zaraz okazuje, że "moralność" nie obowiązuje tych co ją głoszą,
  • Odpowiedz
250 tys Polaków świętujących niepodeległość?


@fryferykkompot: pod przewodnictwem faszyzujących nacjonalistów i ich kolegów. Pierwszy raz mnie ktoś mianem trolla określił, mam wrażenie że z grzeczności. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: to jak pokazany jest marsz zalezy od mediow, jezeli niektorzy na sile skupiaja sie na malej grupie nacjonalistow to ich wina ze taki przekaz idzie w swiat, ale im to na reke wiec czemu sie dziwic? Piekny marsz w ktorym ludzie moga isc nie zaleznie od pogladow, i tak, kazdy mogl tam isc, tylko niektorzy na sile szukali sensacji i prowokowali, wiec lewicowe media musza trabic tym co maja, a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: tak, wiem, że konserwatyści powinni mieć prawo istnienia i do swojego swojego zdania, ale nie powinni mieć na nic wpływu poza swoimi zamkniętymi społecznościami (a nawet i na pewne rzeczy wewnątrz nich, jak np. wartości wpojone własnym dzieciom) - a zwłaszcza na władzę, prawo i jedyne słuszne, bazujące na jedynej prawdziwej lewackiej moralności, obyczaje. Podobnie, jak katolicy w wyznaniowych krajach islamskich.
Znając jednak mentalność lewaków (czyli centrolewicy, bo to oni
  • Odpowiedz
@gupilogin: Ok, rozumiem, że tak samo potępiasz środowiska euroentuzjastyczne, którym nie przeszkadza obecność partii prawdziwie komunistycznych w Parlamencie Europejskim, hucznie obchodzi się urodziny Marksa, czy czci się sylwetkę Spinelliego?

Tak samo potępiasz polską lewicę, która mówi, że ustawodawstwo aborcyjne za naszych okupantów było ok, naziści i komuniści mieli rację? Bo wiesz, feministki, które w ten sposób jasno pokazują poparcie dla nazizmu i komunizmu. Wszyscy, którzy chcą powrotu do nazistowskiego i komunistycznego
  • Odpowiedz
a zatem uważasz pewnie, że wszyscy geje to pedofile, a każdy muzułmanin to terrorysta, nie?


@ZeromNesse: nie, czy sugerujesz że uważam każdego uczestnika marszu za faszystę? Jeśli tak to jesteś w błędzie. To nie jest kwestia generalizowania bo nie odnoszę się do poglądów wszystkich uczestników tylko ORGANIZACJI które stoją za marszem.
  • Odpowiedz
@gupilogin: uogólniasz, nazywasz uczestników MN " ćwierć inteligentami".

nie odnoszę się do poglądów wszystkich uczestników tylko ORGANIZACJI które stoją za marszem

O ile osobiście jestem konserwatywnym liberałem i we wszystkim ww nie popieram, to ogólnie jestem za - wolę tych ludzi od faszystów z lewej strony, którzy kreując nową rzeczywistość totalnie już odlecieli. Lewicy przeszkadza krzyż celtycki czy inne symbole "skrajnej prawicy", ale już sierp i młot, wizerunek Che albo Marksa
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Ja będąc liberałem nie mam zamiaru przymykać oczu na którąkolwiek z odmian kolektywizmu, a faszyzowanie czy to z jednej czy z drugiej strony uważam za niegodne człowieka rozumnego ;) Dzisiaj przymykasz oczy na tych z prawa bo sam jesteś konserwatystą i nie ingerują w twoje prawa, bo jeszcze nie mają władzy. ale wsparcie dla nich idąc w marszu to porażka. Niektórzy to dadzą się wyruchać byle tylko lewaków dupa też
  • Odpowiedz