Wpis z mikrobloga

@hehenuanek: Nie no poważnie, jak przeczytasz artykuł to się trochę zawiedziesz, takie to wszystko jest wyolbrzymione, wiesz tytuł jest 40 mln i będzie Ok ale w tekscie tego nie ma, jest jak na filmach z gangsterami gdzie podczas rozmowy jeden podsuwa drugiemu karteczke z kwotą i puka w nią palcem z tym że tutaj nawet kwota nie pada a rocent wartości banku.
  • Odpowiedz
jest jak na filmach z gangsterami gdzie podczas rozmowy jeden podsuwa drugiemu karteczke z kwotą i puka w nią palcem z tym że tutaj nawet kwota nie pada a rocent wartości banku.


@Gensek: I to umniejsza problem?

Clou sprawy jest spodziewany (w "środowisku", bo wśród opinii publicznej będzie szok i niedowierzanie - jak ze SKOK-ami i AG xD) fakap Idei i Getinu.

A nie są to jedyne trupy.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: W sumie to sram na to. Dla mnie liczy się siano i giełda. Jak Londyn rano to przeczyta to nie wpadnie w panike bo znają zagrywki czarneckiego a na podstawie tego co tam jest napisane raczej nic nikomu nie udowodnią a czarnecki i tak dostanie po łapach, Getiny i Idea pospada jeszcze trochę ale KNF i BFG nie mają jaj żeby ich pozamykać, sprawa przyschnie, będą jakieś układy z obligatariuszami
  • Odpowiedz
W sumie to sram na to. Dla mnie liczy się siano i giełda.


@Gensek: Czekaj - liczy się dla Ciebie giełda, ale masz w nosku potencjalne zawirowania wśród sporych spółek głównego parkietu?

Ciekawe. Coś jak jechać do Tajlandii i nie iśc na ping-pong show, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: No ale te zawirowania rynek wyceni, to czym ja mam się martwić? Jak kupie IdeaBank po 90 gorszy to mam płakać? Dla mnie jak spada to jest dobrze bo jest przecena.
  • Odpowiedz
@yuim: @Gensek: dzieki. tez wlasnie przeczytalem. dla mnie to rowniez jest w #!$%@? afera. rozumiem teflon, ale tu nie chodzi zupelnie o jakiegos debilowatego czarneckiego i jakiego gownobanki dla biednych ludzi typu noble bank czy getin, tylko o cale zaufanie do polskiego systemu finansowego, w ktorym jego glowni przedstawiciele prawie otwarcie skladaja propozycje korupcyjne. nawet jezeli polski wyborca nie zaczai to bardzo dobrze zaczai zagranica.
  • Odpowiedz
@trudno_mnie_nie_kochac: Troche tak, ale wiesz, ludzie który siedzą na giełdzie albo mają jakieś rozeznanie wiedzą że to szulernia a nadzór jest patykiem pisany. To nie jest jakieś wielkie odkrycie. Ja się ciesze bo od piątku chce kupić IdeaBank a teraz będe mógł go kupić taniej a ryzyko spada bo jak IdeaBank pójdzie do likwidacji to będzie podkładka że to zemsta na Czarneckim.
  • Odpowiedz