Wpis z mikrobloga

Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Właściwie to frunął w moją stronę jak by szukał nowego właściciela.

Podniosłem, otworzyłem portfel i tak sobie pomyślałem, że w sumie taka kwota nie robi mi większej różnicy (choć nie mówię, że to jest mało, bo nie jest), ale może ktoś teraz ma przez tą zgubę większego stresa.

Więc postanowiłem, że chociaż raz w życiu będę uczciwy i zrobię coś dobrego dla świata bo przeczytałem w internecie, że DOBRO wysłane bezinteresownie do innych powraca.

Tak więc jak ktoś zgubił to wystarczy że poda mi tylko numer jaki był na banknocie i od razu odsyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zguba #pieniadze #praca #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
kajbu - Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Wł...

źródło: comment_DSH0Wv2RFcuAg5oEATpbl06bmT4ImGTt.jpg

Pobierz
  • 45
daj mi ten banknot człowieku!!11


@gumpa_bobi: aaaa, nie ma tak łatwo!

Ostatnia wskazówka: część banknotu jest lekko ugryziona zębami, jak by ktoś próbował jeść te pieniądze..

Wystarczy podać z której strony jest ugryzienie + 4 obojętne jakie znaki (żeby były na swoim miejscu)..

Odsyłam pierwszej osobie, która poda poprawnie w komentarzu. Jak do północy nikt się nie zgłosi to zatrzymuję z czystym sumieniem dla siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡
skoro ma sie zgadzac przynajmniej polowa a kazdy ma 10 prob to wystarczy ze ktos zalozy 26000 mulikont zeby dostac hajs


@TenAnonToKlopoty: Spokojna głowa, przemyślałem to dobrze. Do północy nikt tyle kont założyć nie zdąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)-