Wpis z mikrobloga

Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Właściwie to frunął w moją stronę jak by szukał nowego właściciela.

Podniosłem, otworzyłem portfel i tak sobie pomyślałem, że w sumie taka kwota nie robi mi większej różnicy (choć nie mówię, że to jest mało, bo nie jest), ale może ktoś teraz ma przez tą zgubę większego stresa.

Więc postanowiłem, że chociaż raz w życiu będę uczciwy i zrobię coś dobrego dla świata bo przeczytałem w internecie, że DOBRO wysłane bezinteresownie do innych powraca.

Tak więc jak ktoś zgubił to wystarczy że poda mi tylko numer jaki był na banknocie i od razu odsyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zguba #pieniadze #praca #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
kajbu - Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Wł...

źródło: comment_DSH0Wv2RFcuAg5oEATpbl06bmT4ImGTt.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@kajbu: Kiedyś pijany wracam do domu, patrze 5dych leży to biore. Przeszedłem ze 200m stoi jakaś prawilna ekipa i pijany mózg kazał zapytać czy to nie ich. Oczywiście jeden wyrwał o taktaktak moje!! Na co drugi mówi - ta #!$%@? ty 50 złotych widziałeś, po czym do mnie prawi - to nie nasze ziomuś, ale taki uczciwy jesteś, strzel z nami browara!
No i skończylo się na tym, że wypiłem im
  • Odpowiedz
@entombed: dokładnie, miałem pisać :P Pamiętam, że jakieś obwiesie usłyszeli jak mówił numer, zapamiętali, a potem odebrali go.
Potem się okazało, że to jakaś dziewczynka niosła w zębach i jej wypadł, a odcisk zębów na banknocie pasował ;)
  • Odpowiedz
to muj szlem curce kupić jedzenie teraz nie mamy co jeść i jemy wodę


@RiJo84: Żal mi serce ściska (,) ale głowa mówi, że limit dobroci dla ludzi na dziś już się wyczerpał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz