Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy jestem bardzo aktywny: 2 razy w tygodniu kalistenika, dwugodzinny futbol raz w tygodniu i joga 2 razy w tygodniu. Nie zwracałem uwagi na masę, ale jakiś czas temu stwierdziłem , że nie mogę być takim szczypiorem i trzeba wykorzystać jakoś bardziej tę
aktywność. Ciężko mi przytyć, więc szukam jakichś odżywek, gainerow. Polecacie coś na początek? #mirkokoksy #pytanie #pytaniedoeksperta #silownia
  • 13
Ciężko mi przytyć, więc szukam jakichś odżywek, gainerow. Polecacie coś na początek?


@mordechay: Polecam nadwyżkę kaloryczną. A najlepszy gainer to: masło orzechowe, owsianka, serek wiejski, miarka białka w proszku, mleko. Miksujesz i zjadasz.
@hehexdlollmao, @biesy: w takim razie nie ma dla mnie nadziei: jajka i owsiankę jem na zmianę na śniadanie, boady najczęściej ryż, kasza, makarony + jakies wysokobiałkowe wawrzywa (mięso tylko w niedziele u mamy albo święta :) ), masło orzechowe jem na kolację z naleśniorami bardzo często, same orzechy np. włoskie dodaję do owsianki, ostatnio zacżałem jeść koktajle awokado, banan, mleko kokosowe, może coś się zmieni
@SVCXZ zastanawiałem się po prostu czy sobie tym większej krzywdy nie zrobię niż pożytku, mając taką zwyczajną dietę
@mordechay kiedyś chcę zacząć ale zawsze powstrzymywalo mnie to, że jem bardzo nieregularnie i nie zawsze zdrowo :) no ale nadchwytem się kilka razy podciągnę i bez tego. Sprawdzałem z miesiąc temu
@biesy: panna jest niezadeklarowaną wegetarianką, więc gotujemy bezmięsne dania, a ja po przeczytaniu kilku książek o żywieniu doszedłem do wniosku, że faktycznie nie muszę jeść tak często mięsa, które jest po prostu bardzo słabej jakości, jedynie czasami na kolacje zjem frankfurterki czy jakąś szynkę