Wpis z mikrobloga

@KYK_: Argument 10/10. Nic nie róbmy, bo za X lat umrzemy, nie warto.


@Corkamalarza: Argument 10/10. Zauważ że ludzie płacą gruby hajs żeby wstawić sobie do domu antyki, tak jak OP zachował prawie stuletni stolik, który mimo upływu czasu wygląda dobrze i nie jest po kilku latach tandetą jak te białe wiórowe gówna.
  • Odpowiedz
@pablito666 można drewno lekko wybielić np. bejcą, tak by było widać jego fakturę, potem olej/lakier. Ma to swój urok. Szczególnie jak się zastosuje jakieś efekty postarzające...

Tutaj szału nie ma, grunt, że się podoba komuś kto ma tego używać, czyli tobie a nie żonie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Corkamalarza: róbmy tylko ze smakiem, ponadczasowe i trwałe a nie modą tandete, czy to białą czy to z mdf. xD meble z Ikei nawet zaczynają od tej bieli odchodzić.

@pablito666: A stolik ładny, podoba mi się bo lubię naturalne lite drewno. Tylko bym olejowała żeby wyciągnąć cały śliczny naturalny wzór.
  • Odpowiedz
@pablito666 żona nie chcę to ja chętnie się nim zaopiekuje, odebrać mogę osobiście! P. S właśnie czegoś takiego teraz potrzebuje, a Ikea słabo się prezentuje w kwesti toaletek. Jest idealna :D
  • Odpowiedz
Argument 10/10. Zauważ że ludzie płacą gruby hajs żeby wstawić sobie do domu antyki, tak jak OP zachował prawie stuletni stolik, który mimo upływu czasu wygląda dobrze i nie jest po kilku latach tandetą jak te białe wiórowe gówna.


@KYK_: Zauważ że ludzie płacą gruby hajs aby wypić kawę która wyszła z kupą azjatyckiego zwierzaka, a tego się pić nie da takie niedobre. A kolejni płacą jeszcze większy aby nasmarować się
  • Odpowiedz
@pablito666: niech sobie dupsko białą farbą przeciągnie, najlepiej olejną, a jak wyschnie to kilka warstw lakieru nitro, oczywiście z szlifowaniem warstw, by uzyskać wysoki połysk.
#!$%@?, kobieta wszystko zniszczy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Corkamalarza: hm, ale mój gust nie ma nic do rzeczy - pożądane rzeczy po prostu bronią się same, a tamdeta = coś co się rozpada od patrzenia. Porządny może jednocześnie być ten stolik jak i biały lakierowany stolik od dobrego stolarza. Kupowanie mody "bo wszystkim się podoba i a tak się zniszczy " jest po prostu głupie.
Dobre meble z drewna po tych "sześciu latach" można odsprzedać praktycznie bez straty (a
  • Odpowiedz