Wpis z mikrobloga

#sport Umówmy się, ale #pilkanozna nie jest i nie będzie naszym sportem narodowym. Już ciekawsze wyniki robimy w sportach walki, chociaż Kliczków nie mamy. Sporty walki nie są tak medialne jak piłka, to też przebijają się tylko takie Adamki i Szpilki, ale zawodników mamy jak psów na każdym szczeblu. W UFC też mogliśmy mieć, ale cieszmy się, co prawda full komercja, ale mamy własną KSW.
Inna sprawa, że każdy małolat umie kopać piłkę na podwórku, jest po prostu fajna i mniej inwazyjna niż rozwalanie sobie ryjów ;)

Polacy są dobrzy w sportach indywidualnych i #!$%@? w sportach zespołowych.
  • 12
@mendofonix: mi się już piłka znudziła po mundialu. Kilkadziesiąt lat kibicowania - niestety nie ma już we mnie weny kibicowskiej, coś zgasło. Teraz jak ogląśdam lige narodów, to po mnie to spływa. To samo będzie w eliminacjach. Coś we mnie zgasło po tylu latach. Cierpliwość ma swoje granice. Dojrzałość też robi swoje.
@FERDOL: mam tak samo, oglądałem mundial, ale i eliminacje, mój ojciec przerzucił się na Bundesligę (tam przynajmniej Polacy strzelają), a u mnie już całkiem. Wolę sobie popatrzyć na DOBRE mma (nie KSW, chociaż były perełki), boks czy F1.

@xentropia: siatkówka akurat nie mój sport, chociaż cieszę się z sukcesów ;)
@unchaineddd: o ręcznych dawno nie słyszałem :D
@mendofonix regularnie jestem na galach typu warszawska granda w lfc czy normalnych galach jak ostatnio szpilka wach. W poście pisałeś o wynikach i osiągnięciach. Szpilka Wach chociażby pokazała ile są warci nasi ciezcy. Daleko nam do sukcesów w boksie chyba, że Krzysiek sprawi niespodziankę.