Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Węgierki czy mnie już doszczętnie #!$%@?ło?

Poznałem miesiąc temu dziewczynę. Lvl 21, ja 24. Generalnie spotykamy się u niej w mieszkaniu. Dobrze gotuje, interesuje się sportem (o lidze mistrzów można z nią gadać godzinami). #!$%@? mnie w fifę. No dobra czasem wygram :D. Lubi też skoki i jest fanką Kubicy. Ponadto jest niezła w łóżku i uwielbia seks, więc nasze spotkania to fifa, rdr na zmianę z seksem. Wszystko okraszone dobrym winem. No jest idealne.
Ale... Ona ma kuźwa 162cm wzrostu, a ja ponad 190cm. Choć z ciała to spokojne 8/10, to nie mogę przełknąć tego wzrostu. Toteż póki co jesteśmy tylko przyjaciółmi, choć mnie dopytuje coraz częściej o coś więcej.

Jestem idiotą?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #jakzyc #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 42
  • Odpowiedz
@MajaGraja: Nie wiem czy w tym momencie sobie żartujesz, ale to jest doskonały przykład #!$%@? sporej części kobiet. Dla was, związek to jakaś #!$%@? zabawa, gdzie możecie sobie skakać z jednego bolca na drugiego. Dla facetów, związek to o wiele poważniejsza deklaracja. Seks traktujemy luźno, ale wiążemy się z "wyjątkowymi" kobietami, które dają nam więcej niż seks. Ty za to prezentujesz idiotyczne podejście, jakoby związek PO MIESIĄCU to było coś naturalniejszego
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Nie obrażaj mnie, ani kobiet to po pierwsze, a po drugie nie wyobrażam sobie uprawiać seks z kimś kogo nie kocham, lub z kimś z kim nie ważę długiej i mocnej relacji.
Seks to nie jest zabawa tylko połączenie dwóch ciał złączonych silnymi emocjami. Nie mówię tu o tym aby wiązać się po paru dniach i nie wiem skąd to wywnioskowałeś, tylko po długich tygodniach, a może i miesiącach poznawania
  • Odpowiedz
@bezbekpol: nie chce mi sie komentowac „psychologicznie”. Widocznie wybierasz sobie takie panie dp bolcowania lub nic innego im nie dajesz i po czasie samo bolcowanie jest dla nich nudne. Pomijam ze jestes srogim chamem.
  • Odpowiedz
@Gaya_Deguchi: @MajaGraja: Typowo. Jak kobieta robi z seksu Graala, to pełen luz, każdy ma to zrozumieć i przyjąć za jedyną słuszną wersję.

Seks to nie jest zabawa tylko połączenie dwóch ciał złączonych silnymi emocjami


Już to stwierdzenie jest po prostu głupie, bo tak, seks to głównie zabawa i to nas m.in. odróżnia od reszty zwierząt.

Po drugie, tak jak ty nie wyobrażasz sobie uprawiania seksu z "kimś kogo nie kochasz"
  • Odpowiedz
@bezbekpol: wysryw to ty masz na wszystko. Bolą Cie kobiety, kolesie grający w piłkę, ci bez piłki tez. Nieuleczalnie i nachalnie szukasz u kogos dziury w dupie, a zeby moc na wykopie pojeczec jaka ona krzywa i jak ci sie nie podoba.
Dojrzej Mirku. Bo zes dzieciak jesli chodzi o rozumowanie.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: powiem tylko tyle, że jeżeli ktoś #!$%@? coś o jakiś starych wpisach, kompletnie niezwiązanych ze sprawą, to już wiem, że ma gówno do powiedzenia. twoich mi się nie chce przeglądać, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż przeglądanie wpisów jakiegoś randoma. polecam to samo.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: och tak. Bo to wcale nie swiadczy o tobie i wpisała wpisy babcia. To jest wlasnie pięknu obraz tego, co masz w główce i w pokaz twojego podejścia do ludzi. Jo. Masz lepsze. Czas skomentować milion razy jakiś serial xd. Nie pozdrawiam ;).
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: Myślisz, że obchodzi mnie zdanie atencjuszki, która #!$%@? zdjęcia swojego ryja i nóżek w pończoszkach na ig z rękodziełem XD ehhhhhh taka NIEKONWENCJONALNA i wyjątkowa, a jednak nie xDDDD również nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA:

Myślisz, że obchodzi mnie zdanie atencjuszki

gdyby Cie nie obchodziło zdanie innych na wykopie


No cóż, widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Także widzisz, muszę pisać gimnazjalne posty, skoro mam do czynienia z mentalnym gimnazjum, a to i tak jak możesz zauważyć, ten poziom sprawia ci problemy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bezbekpol: jakbys bie zauwazyl jestem użytkownikiem wykopu. Napisałam ze obchodzi Cie zadanie innych na wykopie (użytkowników wykopu) skoro piszesz u siebie takie posty.

Jestes chamski, mały rozumek i próbujesz przerzucać swoje problemy na innych. Jakiez to smutne.

Jęcz zatem dalej. Pozdrawiam ogromnym wachlarzem przejęcia, którego oczekujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: No dla mnie jesteś atencjuszką z ig, ale oczywiście masz prawo uważać się za tak niekonwencjonalną xD

Przy okazji, śmieszy mnie ten sarkazm, skoro pupcia ci ewidentnie pęka xD Te wyciąganie jakichś starych komentarzy, wyzywanie od chamów, małych rozumków, pisanie o wydumanych problemach. To jest dopiero smutne (w sensie dla ciebie, bo ja się dobrze bawię). No ale nie będę cię już nakręcał, wracaj do swoich smutnych zajęć.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ależ dla ciebie moge byc i Kaczyńskim jak widzisz podobieństwo. Mi to nie przeszkadza ;).

Ja jestem atencjuszka na ig, ty chamem i prostakiem. Dojrzałość polega Mireczku na tym, ze ja sie do tego przyznaje i świadomie prowadzę ig, natomiast ty niedojrzale smieszkujesz i próbujesz zamienic kupę na galaretkę.
Ja tylko komentuje, wrecz mocno dorywczo. Nie dopisuj sobie tego nakręcania :).
Pozdrawiam kolejny raz, co tez ci ciezko zrozumieć :).
  • Odpowiedz
@MajaGraja: tak juz pisalem, nie kazdy facet uwaza ze skoro jest seks to musi byc zwiazek. Wielu sobie porucha i zapomni, szuka innej, robi cos innego i nie musza czegoś czuc zsby isc z kims do lozka. Spoko ze masz inne zdanie, potrzebujesz uczuc itd ale nie wierze w to ze jestes w szoku ze ktos uprawia seks a nie chce zwiazku
  • Odpowiedz