Wpis z mikrobloga

@Dambibi: Empatia to jedyne co rozumieją normiki i nic więcej. Większość nie może rządzić! Większość to dno kompletne. Popatrz sobie na kraje zachodu to taki spojler do czego prowadzi ematyczne społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Aokx: Wiesz jaka jest składka ubezpieczenia zdrowotnego którą trzeba odprowadzić miesięcznie do ZUS?
300 zł. Faktycznie ku..a majątek i "tyranie" na pana umierającego w szpitalu. Ta składka to Twój komfort że jak coś Ci się stanie to nie dostaniesz rachunku na kilkadziesiąt tysięcy za to że karetka zabrała Cię do szpitala bo cos Ci się nagle stało i trzeba Ci było życie albo zdrowie ratować.
300 zł - "Tyranie na Pana".
  • Odpowiedz
@Aokx:

Popatrz sobie na kraje zachodu to taki spojler do czego prowadzi ematyczne społeczeństwo.

W sensie do czego?
Byłeś w ogóle w którymkolwiek z tych "krajów zachodu" czy wiedzę czerpiesz w wykopu i gównoportalików typu nczas (którego nata bene redaktorem jest Korwin) - z których się dowiesz że Europa już dawno upadła i żyć się tam nie da.
Jakoś ludzie nadal raczej emigrują z Polski do tych upadłych krajów niż na
  • Odpowiedz
@Aokx:

Chodzi o zasady gamoniu.

O jakie zasady? Serio wolę się dokładać 300 zł do systemu nawet jak jestem zdrowy i nie potykać się o ludzi umierających na ulicy, albo mijac obsrane dzieci które hordami ganiają bo rodzice maja wyje..ane i leżą gdzieś pijani a gówniakiem nie ma kto się zająć - bo przecież pomoc społeczna tez jest niepotrzebna - bo Ty nie korzystasz - więc to tyranie na innych że
  • Odpowiedz
@Aokx: jak dostaniesz w dupę od życia to zobaczysz jak ci się szybko optyka zmieni dotycząca "zasad". Te korwinizmy są dobre jak jesteś młody, piękny i zdrowy. ;) ja za małolata trochę szalałem i akurat będąc bez ubezpieczenia musiałem mieć operowanego krwiaka mózgu przez wypadek samochodowy i wiesz co? A rodziny nie mam już, wszyscy umarli, więc musiałem liczyć na siebie tylko. No ciekaw jestem czy za operacje i pobyt w
  • Odpowiedz