Wpis z mikrobloga

Nie polecam robić prawka jesienią, bo ja rok temu robiłem, depresyjna szaruwa była, instruktor mnie #!$%@?ł, stary się na mnie #!$%@?ł, że WSTYDZI SIĘ ZA MNIE, ja się #!$%@?łem też tylko, no i chyba teraz kurs nieważny, bo 30h zrobione, ale wewnętrznego nie robiłem i elo. A jak zacząłem robić latem to byłem zadowolony i postępy były.

#prawojazdy #zalesie
  • 19
@20kmiesiecznie
@sniety

Wiedziałem, że odezwą się tu ludzie, którym jesień nie przeszkadza. Ale szanuję Was i zazdroszczę. Ja to się rozkojarzam za bardzo przy prowadzeniu, szczególnie jak jakiś typ mi #!$%@?, że hurr durr biegi to się zmienia przy 2,5k obrotów xD
@sniety jezu jeszcze ta presja i ciagle pytania KIEDY ZROBISZ PRAWO JAZDY, a ja mam 78 proc znizki na PKS I PKP, tramwajami jezdze za darmo do 26 lvlu, wiec mam czas
@Luqiize: jesteś kombatantem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi prawko niepotrzebne jak już nie mieszkam w gownomiescie, w dużych miastach samochód to tylko kłopot i cholernie duże wydatki ale janusze tego nie rozumieją i traktują prawko jako jakiś synonim męskości xD
@sniety no to wlasnie tak sie uzeram ze starym i mi gada ciągle te głupoty mimo, ze wie, ze na studiach jestem i nie mam kiedy tego robic. A no i on by chciał zebym dalej robil u jego kolegi PO ZNAJOMOŚCI, gdzie mialem 2h tygodniowo XDD
@Luqiize: Ja zapisałem się na koniec marca, w kwietniu pierwsze jazdy, w czerwcu pierwszy egzamin - nieudany. Po czterech miesiącach dokupiłem 2 godziny (październik), żeby sprawdzić, jak mi się jeździ - i było świetnie. Później jeszcze raz po godzinie, w tym godzinę przed samym egzaminem i udało się, czyli w sumie za drugim podejściem. Nie poddawaj się i walcz, ewentualnie jak masz z czymś problem (np. gaśnięcie, ruszanie na wzniesieniu), to
@Luqiize: Ja zdawałem w word zielona góra, to niezła beka jest. Gość sobie gada z innym instruktorem, a ja stoję na placu i pytam się czy już. Na co on "no to jedź pan sobie zalicz", zrobiłem plac, a gościa nie ma. Wraca po 15 minutach "jedziemy na miasto". Ma generalnie wszystko w dupie. W środku egzaminu kazał się zatrzymać i "poprawić błędy", stoję tak kilka minut i nie wiem o