Wpis z mikrobloga

@RedBulik: No akurat w Chrono Trigger to cholery można było dostać bez klawiszy - to ganianie szczura przy użyciu panelu dotykowego mogło o #!$%@? człowieka nabawić (°°

Ale padzik Bluretooth do smartfona to fajna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KromkaMistrz: na iPhone raczej nie znajdziesz emulatora, z powodu praw autorskich.
Chodzi o taką klauzulę, która maja u siebie w regulaminie:
"2.5.2 Apps should be self-contained in their bundles, and may not read or write data outside the designated container area, nor may they download, install, or execute code, including other iOS, watchOS,Mac OS X, or tvOS apps."

Więc mógłbyś mieć emulator, ale nie wgralbys żadnego roma :D więc jest to
@nothingtown: Zależy co chcesz osiągnąć. Z jednej strony mea culpa bo faktcznie zapomniałem o Omega Ruby, z drugiej strony jak wolisz starsze edycje to na 3DS-ie nie uruchomisz. Dla przykładu ja osobiście wolę o wiele bardziej oryginalną I gen od remake w III gen. Podobnie mam z II gen. Wolę oryginalną II gen dlatego mam ją skompletowaną całą zamiast remake w IV ale to już kwestia własnych preferencji.
@Kryspin013 wszystkie czesci z GBC ( 1 i 2 gena) wyszly w VC na 3DS. Mam tez GameBoya Color z tymi grami + wszystkie tytuly z DS i 3DS.

Fizycznie brak na 3DS oryginalnej 3 Geny (ktora mozna ograc w wersjach OR/AS), oraz remake'ow 1 Geny, ktore mozna ograc w oryginale jako R/B/Y na VC

wiec na swoim 3DSie posiadam oryginalne kopie gier

Yellow
Silver
Diamond
HeartGold
White
Black2
X
Omega Ruby
PanManiek - @Kryspin013 wszystkie czesci z GBC ( 1 i 2 gena) wyszly w VC na 3DS. Mam ...

źródło: comment_NOZZIF0gwQnbrDXUVK8F1Kew3COZ188U.jpg

Pobierz