Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, czy kobiety nie mogą odpisywać normalnie na wiadomości, po wyświetleniu? Dlaczego jeszcze nigdy nie pisałem normalnie z kobietą/z normalną kobietą, wszystkie albo ignorują wiadomości, mimo że są aktywne na fb, albo wyświetlają i nie odpisują, albo w pewnym momencie zrywają kontakty zupełnie bez powodu, gdy przestaję pisać pierwszy. I to nie jest kwestia tego, że jestem jakiś namolny, zwykłe tematy związane ze szkołą/uczelnią, albo normalny, ludzki small talk, bez pajacowania. Dlaczego nie mogę utrzymać normalnych #!$%@? relacji społecznych? Mimo że jestem aspołeczny, to próbuję się przełamać, ale za każdym razem dostaję soczystego #!$%@? w dupę. Nigdy więcej.
#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #mizoginia #depresja
  • 55
@Szpurka Jedną z najpopularniejszych form curvingu jest odrzucenie przez SMS-a czy wiadomość na Messengerze. Dla przykładu: mężczyzna zainteresowany kobietą wysyła jej wiadomość, w której daje do zrozumienia, że zależy mu na bliższej relacji. Kobieta, zamiast zignorować wiadomość (tak działa ghosting), odpisuje, jednak nie od razu. Zwleka z odpowiedzią kilka dni, czasem nawet tygodni. W końcu odpisuje. Nie warto się łudzić, że konwersacja doprowadzi do czegoś więcej.
@jej_czarne_oczy nie byłbym na kazde zawołanie, ale nawet jak ktoś, kto mi się nie podoba do mnie pisze, to zawsze w miarę możliwości od razuodpisuję, zawsze jestem #!$%@? miły. Przecież jak piszę z jakimś facetem, to też mnie pociąga, ale utrzymuję normalne relacje. Nie dostawajmy znowu #!$%@? i nie sprowadzajmy każdej relacji społecznej do ruchania
@Szpurka: może mają pierdyliard innych rzeczy na głowie, a odczytują z myślą, że zaraz odpiszą, tylko w międzyczasie wyskakują inne rzeczy i zapominają, a wiadomość spada niżej pod kilkanaście innych, aktywnych? Sama tak robię znajomym niezależnie od płci, całe szczęście rozumieją. Nie ma to żadnego związku z szacunkiem do nich - serio chcę odpisać, ale załatwiając w międzyczasie kilka innych spraw, które są pilniejsze niż rozmowa, na którą potrzeba więcej czasu,
@Szpurka: mówimy teraz o relacjach damsko męskich. Masz do wyboru odpisanie dziewczynie, która cię pociąga i takiej, z którą gadasz no ale nic więcej to której odpiszesz w pierwszej kolejności? A do kobiet piszę dużo więcej spermiarzy niż ci się wydaje a skoro w jej oczach nie masz statusu to jesteś ostatni w kolejce.
@jej_czarne_oczy: ale zrozum, że tu nie chodzi o wybór, mogę odpisać najpierw jednej osobie, a później drugiej. Nawet jak piszę z kilkoma osobami na raz, to odpisuję wszystkim, w odstępie minuty-dwóch. Masz jakąś spaczoną wizję świata przez wypok...
@Szpurka: nie wiem, mówię jak jest u mnie. Mam dość dużo spraw na głowie i tak to wygląda. Ostatnio koleżankę przepraszałam, bo zeszło mi 10 dni zanim zauważyłam, że przeczytałam, a nie odpisałam - zorientowałam się dopiero, jak chciałam zapytać jak dziecko się czuje :/ Jedna z moich ulubionych koleżanek, więc to naprawdę niekoniecznie musi wynikać z tego, że się ma kogoś w dupie. Z tym, że to wiesz dopiero, jak
@Szpurka: ja mam spaczoną? to tobie nie odpisują xD Nie mogę ci powiedzieć dlaczego od tak nie widząc rozmów ale próbuje ci wytłumaczyć, że nie możesz liczyć na czystą życzliwość w przypadku kontaktów damsko-męskich (tak jak ty mówisz że odpiszesz ziomkowi czy nawet brzydkiej lasce) tylko po prostu ktoś nie postrzega ciebie jako osobę o wyższym statusie to urywa kontakt, od tak chyba że ty dalej będziesz orbitował albo będzie cię