Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, czy kobiety nie mogą odpisywać normalnie na wiadomości, po wyświetleniu? Dlaczego jeszcze nigdy nie pisałem normalnie z kobietą/z normalną kobietą, wszystkie albo ignorują wiadomości, mimo że są aktywne na fb, albo wyświetlają i nie odpisują, albo w pewnym momencie zrywają kontakty zupełnie bez powodu, gdy przestaję pisać pierwszy. I to nie jest kwestia tego, że jestem jakiś namolny, zwykłe tematy związane ze szkołą/uczelnią, albo normalny, ludzki small talk, bez pajacowania. Dlaczego nie mogę utrzymać normalnych #!$%@? relacji społecznych? Mimo że jestem aspołeczny, to próbuję się przełamać, ale za każdym razem dostaję soczystego #!$%@? w dupę. Nigdy więcej.
#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #mizoginia #depresja
  • 55
@Szpurka: bo musisz pracować nad sobą a nie tylko rozpoczynać nowe rozmowy. Trudno mi dawać ci rady jak cię nie znam ale jak chcesz parę takich rad dotyczących samego pisania bez desperacji to:
- nie pisz paru wiadomości na raz, max 2
- nie odpisuj od razu, w sensie nie słuchaj się rad że odpisać to można dopiero po 10 minutach ale po prostu nie wyczekuj aż ktoś napisze żeby po
@jej_czarne_oczy no w większości przypadków tak robię, już nie pajacuję. Tylko że jak widać nie trafiłem na osobę, która by chciała kontynuować wymianę wiadomości, relację. A spotykać się w realu nie mam za bardzo jak, bo wszyscy mają własnych znajomych i własne relacje...
@Szpurka ej, coś w tym jest. Nigdy nie miałem tak z żadnym kolegą, że mi nie odpisał. Zawsze kiedy wchodził i miał trochę czasu to odpowiedział i zawsze była to wyczerpująca i nawet sympatyczna odpowiedź.

A baby to nie wiem, może z dwie, trzy się takie trafiły, z którymi się pisało jak z kumplami, reszta to jakieś nieporozumienie. Pytasz się o coś związanego z zajęciami, bo jesteście w tej samej grupie, czy
@Szpurka: Ale #!$%@?. Mam mega dużo koleżanek i normalnie piszemy i często mamy relacje podobne do relacji z facetami. Miałem dziewczynę i rozmawiałem z nimi tak samo. Nie miałem i nic się nie zmieniało. Nie wiem o czym Wy mówicie bo poznając dziewczynę żadna mnie tak nie traktuje. Wy serio jesteś do utylizacji jak myślicie że każda taka jest. To Wy jesteście #!$%@? a nie kobiety.
@Szpurka: Jestem mega miłym i otwartym kolesiem. Zaczynam mój trzeci związek. Nigdy nie musiałem być szorstki czy niemiły albo niedostępny. Na profilu mam swój ryj więc sami oceńcie. Zacznijcie dostrzegać problem w Was a nie w całym #!$%@? świecie.
@jej_czarne_oczy: A to nie tak ze powinno sie patrzec na charakter a nie pozycje i pieniadzs na koncie?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tak ma byc ze kazdy bedzie prezesem i bedzie mial miliony na koncie? To wiesz ze wtefy ten twoj milion jest nic nie warty? Bo jesli wszyscy sa bogaci to