Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@01010101013: Przypomniało mi się jak jakiś czas temu wystawiłam na sprzedaż szpilki, które chciałam bardzo tanio sprzedać, a zainteresowani byli podludzie, którzy chcieli pospelniac swoje fantazje z kobiecymi butami, ręce mi opadły. Niedawno próbowałam też sprzedać bransoletkę, ale ludzie mieli tak dziwne pytania, że się poddałam () Legenda głosi, że ktoś kiedyś coś sprzedał na olx xD
Właśnie szukałem tagu olx czy są tu jakieś perełki bo akurat jestem na #!$%@? jak to wygląda. Wystawiłem trzy rzeczy ostatnio, do każdej ktoś mi napisał że jest zainteresowany i umówił się na odbiór, żadna się nie sprzedała bo kontakt się urywa w losowym momencie.

Słuchawki za 330zł do negocjacji, myślę sobie opuszczę te 10-30zł i będzie akurat - "200zł zaraz jestem", no typie, na pewno sprzedam coś za 60% wartości xD
@Jan0l Liczby na pierwszym portalu są raczej przesadzone. Te zadania są łatwe i nie chce mi się wierzyć, że nawet kilkadziesiąt procent ludzi (szczególnie Europejczyków) może mieć problemy z poprawną odpowiedzią
@MolibdenowyTadeusz Bynajmniej. Mam na myśli, że skoro tak słabo uzdolniona matematycznie osoba jak ja jest w stanie dojść do końca, to średnio rozgarnięty piętnastolatek też nie powinien mieć problemów, a nawet w Chinach większość nie daje rady