Wpis z mikrobloga

hejo, czy są tu mircy, którzy się znają na elektryce (?) w samochodach? SŁuchajcie sprawa jest następująca. Coś się zadziało w moim Golfie V 1,9 (diesel) rocznik 2006 modelowo 2007. Dziwnym trafem w ciągu kilku dni (albo nawet tego samego dnia, tylko nie zatrybiłem od razu) padło mi w aucie
*ogrzewanie foteli przednich,
*ESP,
*nie mam dźwięku wbijania biegu wstecznego,
*nie działa żarówka wstecznego
*nie działają czujniki parkowania z tyłu oraz
*wyświetlacz między zegarami świeci na czerwono, ale nie widać żadnych cyfer przebiegu itp, które normalnie świecą na kolor "czerwony samochodowy", taki intensywny na tle całego wyświetlacza.

Patrzylem na bezpieczniki i przepaliło mi bezpiecznik nr 4, wymieniłem i od razu się spalił, co by mi wskazywało na jakieś zwarcie. Mircy dajcie znaka co to może być? Czy uderzać od razu do jakiegoś elektromechanika ?
#golf5 #volkswagen #elektronika #golf #vw #wieswagen #elektrykasamochodowa
  • 11
@bez_szalu: Ostatnio mi w fabii w lampce wewnątrz kabiny wyskoczyła mała sprężynka z włącznika, spadła na styki zrobiła zwarcie przepaliła bezpiecznik - nie działało oświetlenie tylne, przeciwmgielne, no i w kabinie. Sprężynka się przyspawała do styków i ciągle przepalała nowy bezpiecznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)