Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku: "Płatność nastąpi z Twojego podstawowego rachunku w PLN z niższą niż standardowa prowizją za przewalutowanie." niższą tzn jaką? nie ma tego w regulaminie.
Co jeśli mam np USD, nie mam PLN, a płacę w AUD, czy przewalutowanie nastąpi na USD czy moze odrzucicie transakcje? jak będzie to wyglądać w przypadku karty visa świat intensive?
@rtg_ Usługa wielowalutowa pozwala na powiązanie karty debetowej wydanej do konta w złotówkach z rachunkiem walutowym. Dzięki czemu będziesz mógł dokonywać płatności w walucie rachunku z którym powiążesz kartę. W przypadku braku środków na tym rachunku, transakcja zostanie zrealizowana w polskich złotych z rachunku osobistego do którego została wydana karta debetowa. Do transakcji doliczymy prowizję w wysokości 3,5 proc. od wartości transakcji. Karty Visa Świat, nie możesz powiązać z tą usługą. Dla
W przypadku braku środków na tym rachunku, transakcja zostanie zrealizowana w polskich złotych z rachunku osobistego do którego została wydana karta debetowa


@ZespolmBanku: nie o to pytałem. robie transakcje w AUD na kwote 30 AUD, mam na koncie 200 USD i 0 PLN. czy przewalutowanie będzie tylko na konto PLN i transakcja zostanie odrzucona?

Karty Visa Świat, nie możesz powiązać z tą usługą


@ZespolmBanku: na stronie macie że można włączyć
@rtg_  Jeśli nie będziesz miał pieniędzy na koncie złotówkowym, taka operacja nie przejdzie. Karta Visa Świat, to karta wielowalutowa, ma swoje zasady przewalutowania i pobierania prowizji. Usługa wielowalutowa, to coś innego, możesz włączyć ją w karcie Visa Intensive, Visa Aquarius, ale nie w Visa Świat.