Wpis z mikrobloga

@h0gan: Dodał screena, żeby "W tym momencie pokazał, że ponad półroczny poślizg zaowocował jednym dużym przelewem" - jak już zresztą napisałem wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Naprawdę Cię nie rozumiem, dlatego to mi tak wygląda na takie #!$%@? się dla samego #!$%@? się xD
@Lameme: O rany, gdybym wiedział, że screen z wyciągu bankowego wywoła takie poruszenie to bym sobie odpuścił jego postowanie :D

Swoją drogą nie życzę nikomu sytuacji w jakiej się wtedy znalazłem. Ponad pół roku czekania przez jakieś urzędnicze niedopatrzenie. Nie mogłem firmie wystawić faktury, kasy miałem wtedy relatywnie niewiele zaoszczędzonej (błąd którego już nigdy nie powtórzę) a składki na ubezpieczenie trzeba było płacić, a te w Niemczech do małych nie należą.
@Tosiek14 tak serio to w większości banków jest teraz możliwa 'dyspozycja wynagrodzenia' - wypełniasz wniosek i bank wysyła do pracodawcy prośbę o przelewy na to konto. Jak masz wypłatę jako zwykły przelew, jak większość osób, to apka proponuje ofertę, bo nie wykrywa przecież co jest czym w wyciągach. Pozdrawiam cieplutko.