Wpis z mikrobloga

Poniżej zobaczycie trailer naszej relacji z Festiwalu Wegetariańskiego. To nasza pierwsza produkcja na Chrapkowym kanale na YouTube. Raczej nie będzie ich wiele, chyba lepiej czujemy słowo pisane, a montowanie takich relacji jest bardzo czasochłonne. Dotychczas wszystkie filmy tworzyłem w formie teledyskowej, czyli brałem losowe ujęcia z naszych podróży i podstawiałem do wybranej muzyki.

Pełną wersję znajdziecie w poniższym znalezisku. W powiązanych wrzuciłem linka do długiej relacji tekstowej i wyjaśnienia całej tradycji Festiwalu Wegetariańskiego. Zapraszam do oglądania i wykopywania ;)
https://www.wykop.pl/link/4661547/festiwal-wegetarianski-2018-nasza-relacja-wideo/

Zapraszam do obserwowania tagu #chrapki, gdzie co jakiś czas będę publikował posty związane z życiem w Azji, ciekawostki, zdjęcia, anegdoty.

Warto również obserwować profil na #instagram, gdzie codziennie będziemy wrzucać zdjęcia z naszych podróży.

Nasz blog znajdziecie pod adresem chrapki.pl

Fanpage na fejsie

#podroze #tajlandia #azja #ciekawostki #swieta #emigracja #wegetarianizm #podrozujzwykopem
PeeJay - Poniżej zobaczycie trailer naszej relacji z Festiwalu Wegetariańskiego. To n...