Wpis z mikrobloga

Muszę zdecydować się na operatora internet+telewizja w mieszkaniu, dlatego mam do was Mirki pytanie: UPC, Vectra, Netia? Ktoś coś poleca? Jakieś problemy? Dzielnica to Ujeścisko/Chełm, jeśli to ma jakieś znaczenie.

#gdansk
  • 14
@darkdancerr: nie wiem do czego używasz internetu, ale przykładowo na ps4 nie dało się kompletnie grać takie tragiczne transfery były i to po kablu. UPC podobna prędkość a bez porównania pobieranie i wysyłanie. Osobiście z całego serca odradzam Vectrę
@Gojsonov Też grałem na PS4 i nie miałem problemów. Nie mówię, że UPC jest źle, a Vectra dobra, tylko takie moje spostrzeżenia.

Kilka lat temu miałem UPC i pamiętam, że zdarzały się problemy.
Netia to g***o, problemy z łączem częste awarię, brak kompetentnych techników jeśli dojdzie do awarii a każdy konsultant na infolinii będzie mydlil Ci oczy ze się tym zajmą, omijaj z daleka ta firmę. Telewizja internetowa co za tym idzie brak internetu =brak telewizji, uboga ramówka tv (chyba że chcesz płacić dużo) każdy kanał jest tak rozbity na pakietach tematycznych że musiałbyś wziąć pakiet pełny żebyś był zadowolony. Ogólnie nie polecam
@miikii: Jak to mówią na dwoje babka wróżyła ;) Ja już przechodziłam przez 3 różnych dostawców neta i tv i szczerze mówiąc u nich support bardziej ludzki, na jakość narzekać też nie mogę. Mam co prawda paredziesiąt zł więcej w porównaniu do poprzedniej umowy ale nie żałuję tej "dopłaty" bo przynajmniej stabilnego neta mamy.